• $7,3805
  • €8,9456
  • 437.836
  • 1467
26 Aralık 2020 Cumartesi 09:24 | Son Güncelleme:

Hercai hangi güne alındı? Hercai yeni bölüm günü değişti mi?

Hercai hangi güne alındı" Hercai yeni bölüm günü değişti mi"

Atv'nin sevilen dizisi Hercai bu akşam yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Akın Akınözü ve Ebru Şahin başrollerini paylaştığı dizide flaş değişiklik yapıldı. Hercai dizisinde gün değişikliği yapıldığı duyuruldu. Peki, Hercai hangi güne alındı? Hercai yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Hercai dizisi bu akşam 53. bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak. Akın Akınözü ve Ebru Şahin'in başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda Macit Sonkan, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer, Gülçin Santırcıoğlu bulunuyor. Mardin Midyat'ın büyülü atmosferinde çekilen dizide flaş bir değişiklik yapıldı.  

HERCAİ HANGİ GÜNE ALINDI?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Hercai dizisinde gün değişikliği yapıldı. Sevilen dizi pazar gününe alındı.

Hercai 54. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 53. bölümde neler yaşanacak?

HERCAİ 53. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Miran'ın gözaltına alınması Şadoğulları'nda şok etkisi yaratmıştır. Reyyan bir yandan kaybettiği bebeğinin üzüntüsüyle sarsılırken bir yandan da Miran'dan haber alamamanın endişesi içindedir. Miran ise içine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışır. Bu sırada hiç beklemediği biri ona yardım eder. Gizli düşmanını merak eden ve Reyyan'ı koruyabilmek için tedbir almak isteyen Miran iz sürer, tahminleri onu yine Azize Aslanbey'e götürecektir.

Ancak bu kez yaşadıklarının sebebi bir başkasıdır. Kendi kanından, canından bir düşmanı vardır. İçine düştüğü durumdan kurtulmaya çalışan Azize'nin ise tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri verebilmek. Başta da Dilşah'ı… Füsun Aslanbey'le ilgili gerçekleri öğrenmeye çalışan Hazar, Mahfuz'la konuşmaya gider. Ancak görüşme sonundan onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Azize ve Nasuh gerçeğini öğrenen Cihan ne yapacak? Miran, Reyyan'a verdiği sözü tutabilecek mi?

Aysun Metiner kimdir, kaç yaşında? Miran'ın annesi Dilşah kim?

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Tırnağınıza diş macunu sürüp bekleyin! Faydalarını öğrenince şaşıracaksınız

Eren-5 operasyonunda 53 sığınak ile 62 depo kullanılamaz hale getirildi