• $7,8228
  • €9,4308
  • 459.326
  • 1328.83
18 Kasım 2020 Çarşamba 22:38 | Son Güncelleme:

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin oğulları 'Patron Bebek' Fikret Ali bir yaşında

Hazal Kaya ve Ali Atay çiftinin oğulları 'Patron Bebek' Fikret Ali bir yaşında

Oyuncu çift Hazal Kaya ve Ali Atay oğulları için doğum günü partisi düzenledi. Bir yaşına basan oğulları Fikret Ali'ye özel 'Patron Bebek' konseptinde düzenlenen partide ünlü çiftin mutlulukları fotoğraflara yansıdı.

Mutlu yuvalarını oğulları ile taçlandıran Hazal Kaya ve Ali Atay çifti, aile fotoğraflarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Ünlü çift bir yaşına basan oğulları için doğum günü düzenledi ve bu özel anılarını sosyal medya hesaplarından sevenleri ile paylaştı.

Ünlü çift, Fikret Ali'nin doğum günü partisindeki o keyifli anları sosyal medyada yayımlayarak "İyi ki doğdun kalbim" notunu düştü.

'Patron Bebek' temalı partide Fikret Ali'nin çizgi film karakterine benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Baba-oğul benzerliğine vurgu yapılan fotoğraflara sosyal medya kullanıcılarından, Ali Atay'ı doğuran Hazal Kaya doğum günü yapmış, Ali Atay copy paste, yeniden doğmuş sanki şeklinde esprili yorumlar geldi.

Yakın arkadaş olan ünlü babalar Ali Atay ile Erkan Kolçak Köstendil, oğullarıyla birlikte keyifli bir gün geçirmişti. Fikret Ali'nin babası Ali Atay'a benzerliği ile gündem olan fotoğraf karesi sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Öte yandan Hazal Kaya doğum yaptıktan sonra uzun bir süre ekranlardan uzak kalmıştı. Benden Ne Olur adlı sinema filminde yer alan güzel oyuncu Hazal Kaya şimdi de, Netflix için hazırlanan Kaya Pera Palas adlı yeni dizide başrol oynayacak. Pera Palas'ta Gece Yarısı adlı kitaptan uyarlanan dizide Atatürk'ün, Cevad Paşa'nın, Agatha Christie ve eşi Archibald Christie'nin de 30'lu yaşlarına yer verilecek.

MasterChef'te yaşanan kriz çözüldü! Acun Ilıcalı elenenleri ifşalayan köstebeği buldu

Bir Başkadır'ın Gülbin'i Tülin Özen'in yıllar önce oynadığı o sahne hafızalardan silinmiyor!

<p>Editör: Duygu Gecü Yüzseven / <a href='mailto:duygu.gecu@turkmedya.com.tr'>duygu.gecu@turkmedya.c

Altın almak için doğru zaman mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları ve özellikleri

İzmir'de baraj suları altında kalan köyün kalıntıları ortaya çıktı