• $7,4023
  • €8,9661
  • 437.641
  • 1467
25 Aralık 2020 Cuma 22:54 | Son Güncelleme:

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çiftinin ilk nişan paylaşımında dikkat çeken detay

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çiftinin ilk nişan paylaşımında dikkat çeken detay

Hacı Sabancı-Nazlı Kayı çifti ilk kez paylaştı! Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çiftten ilk fotoğraf geldi. Siyah beyaz aşk olarak yorumladığımız ünlü çiftin o paylaşımı sosyal medyada dikkat çekti.

Hacı Sabancı, Nazlı Kayı'da aradığı mutluluğu bularak evlilik teklifinde bulunmuştu. Sabancı'nın romantik bir akşam yemeği ile gelen evlilik teklifinde Nazlı Kayı'dan evet yanıtını alması hayranlarını çok mutlu etmişti. Magazin gündemine evlilik teklifi kadar Nazlı Kayı'nın tektaşı da damga vurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde nişanlanan çiftin, kız isteme gecesi Kayı'nın Bursa'daki evinde gerçekleşmişti. Çok merak edilen bu geceden sadece Sabancı Ailesi'nin kız isteme çiçeği paylaşılmıştı. Sevenleri tarafından geceye dair diğer kareler ise merak ediliyordu. 

Hacı Sabancı'dan Nazlı Kayı ile birlikte çekildikleri o özel geceden ilk fotoğraf geldi. Ünlü ismin sosyal medya hesabı Instagram'dan yapmış olduğu ilk paylaşım işte huzurlarınızda...

Ünlü çiftten Nazlı Kayı'nın beyazlara büründüğü nişan elbisesi ve Hacı Sabancı'nın siyah takımı ile birlikte pasta keserken yapmış oldukları paylaşım takipçileri tarafından çok beğenildi. Beşiktaşlı olduğu bilinen Sabancı'nın gerek Nazlı ile kıyafet uyumu gerekse de gönderisindeki siyah beyaz kalp emojisi dikkatlerden kaçmadı.

Yasak Elma'ya Kaya şoku! Barış Kılıç ne zaman dönecek diye beklerken yeni dizisi belli oldu bile

Ramo'nun Afet'i Efsane Odağ'ın sır gibi sakladığı gerçek ortaya çıktı

<h3>Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Kartoğlu, CHP'nin 'Militan' provokasyonunu AKŞAM TV

CHP neden 'Militan' provokasyonu yapıyor?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sivas'ta tıra arkadan çarpan ambulanstaki hemşire öldü, şoför yaralandı

Rize'de gizlenen temaslılara karşı yeni önlemler uygulanmaya başlandı