• $7,8125
  • €9,34
  • 446.812
  • 1283.58
13 Kasım 2020 Cuma 09:33 | Son Güncelleme:

Güldür Güldür'den ayrılan Emre Altuğ Sihirli Annem kadrosunda!

Güldür Güldür'den ayrılan Emre Altuğ Sihirli Annem kadrosunda!

Emre Altuğ, şarkıcılığının yanı sıra oyunculuk da yapıyor. Altuğ, iki sezondur Güldür Güldür Show ekibine Kazım ismiyle dahil olmuş ve farklı skeçlerde rol almıştı. Altuğ'un Güldür Güldür programından ayrıldığı sezon sonunda belli olmuştu. Güldür Güldür'den ayrılan Emre Altuğ Sihirli Annem kadrosunda yer alacak..

2003 yılından 2012 yılına kadar ekranlarda yer alan Sihirli Annem dizisinin yeniden çekileceği bir süredir konuşuluyor. Hatta dizide İnci Türkay’ın oynadığı Betüş rolünde yine Güldür Güldür Show ekibinden Açelya Topaloğlu’nun oynayacağı da ortaya çıkmıştı.

Güldür Güldür’den yeni sezonda ayrılan Emre Altuğ’un da Sihirli Annem dizisinde oynayacağı öğrenildi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın twitter hesabından verdiği bilgide Altuğ’un dizide Sadık karakterini oynayacağı ortaya çıktı.

Ancak Sihirli Annem dizisinin yeni versiyonu bir kanal için değil Acun Ilıcalı’nın Ocak ayında açılması beklenen dijital platformu Exxen için çekilecek.

Dizide ayrıca Lale Başar’ın Perihan ve Nergis Kumbasar’ın da Dudu rolünü oynayacağı konuşuluyor. Dijital versiyonda Hande Katipoğlu’un ise Suzan’ı ve Bülent Seyran’ın da Suzan’ın eşini oynayacağı, dizinin yeni Firuze’sinin de Eylem Yıldız olacağı ortaya çıkmıştı.

Yemin'den ayrılan Özge Yağız yeni dizisindeki zarifliği ile dikkat çekti

Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu'nun yeni dizisinden ilk görüntüsü şaşırttı

<p>Bursa'da cezaevine oğlunu ziyarete giden Sadık Çayır'ın, husumetlileri tarafından 9 kurşun sıkıla

Cezaevi önünde pusu kurup 9 kurşun sıkmıştı: Arkadaşımın öcünü aldım

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Gizemli monolit ortadan kayboldu

Görüntüler viral oldu: Atmosfere giren göktaşı geceyi adeta gündüze çevirdi