• $7,984
  • €9,5008
  • 464.92
  • 1330.45
13 Kasım 2020 Cuma 11:29 | Son Güncelleme:

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu! Yılın bomba transferi...

Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu! Yılın bomba transferi...

Atv ekranlarının vazgeçilmez dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni başrolünü buldu. Geçtiğimiz hafta dizide büyük bir ayrılık yaşanmış Hünkar Yaman karakterini canlandıran Vahide Perçin diziden ayrılmıştı. Dizinin ilk bölümünden bu yana rol alan Perçin'in hayat verdiği Hünkar Yaman karakteri dizide önemli bir noktada yer alıyordu. Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni kadın başrol oyuncusunu buldu.

Bir Zamanlar Çukurova yeni kadın başrol oyuncusunu buldu! Perşembe akşamları Atv ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümünden itibaren büyük beğeni toplayan Bir Zamanlar Çukurova, Vahide Perçin’in ayrılışıyla yıkılmıştı. Dizinin önemli bir karakteri olan Hünkar Yaman’ın ölmesi dengeleri bozmuş ve Çukurova’yı yasa boğmuştu. Tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Çukurova dizisinin yeni kadın başrol oyuncusu belli oldu.

Vahide Perçin'in ardından Uğur Güneş'in de veda edeceği diziye yeni bir kadın başrol oyuncusu dahil ediliyor. Annesinin ölümüyle yıkılan Demir Yaman'la (Murat Ünalmış) bağlantılı bir karakter olacağı öğrenilen rolü canlandıracak oyuncu belli oldu.

Hande Soral Adana'da çekilen Bir Zamanlar Çukurova'nın yeni flaş transferi oldu. Soral'ın eşi İsmail Demirci ise Ordu'da çekilen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde başrol oynuyor.

Hande Soral’ın dizide hangi karakteri canlandıracağı henüz bilinmiyor. 

Sol Yanım dizisi sağ gösterip sol vurdu! Defne Samyeli Özge Yağız'ı tahtından mı edecek?

Doğduğun Ev Kaderindir dizisindeki o karakteri izleyici hiç sevmiyor!

<p class='MsoNormal'>Azerbaycan ile Ermenistan arasında Rusya'nın ara buluculuğunda imzalanan  ateşk

Azerbaycan ordusu Kelbecer'de... İşte bölgedeki son gelişmeler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

İstanbul Boğazı'nı denizanaları bastı

Dünyanın en pahalı şehirleri belli oldu!