• $7,4428
  • €9,0109
  • 437.995
  • 1524.49
13 Eylül 2020 Pazar 15:49 | Son Güncelleme:

Arıza oyuncuları kim, konusu nedir? Arıza dizisi ne zaman başlıyor?

Arıza oyuncuları kim, konusu nedir" Arıza dizisi ne zaman başlıyor"

Show Tv ekranlarında başlayacak olan Arıza dizisi için heyecanlı bekleyiş başladı. Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş'ın da yer alacağı Arıza'nın konusu ve oyuncuları merak ediliyor. O3 Medya imzalı Arıza'nın yönetmenliğini Recai Karagöz yapacak.

Arıza, yeni sezonun iddialı yapımları arasında yerini almaya hazırlanıyor. O3 Medya imzalı Arıza dizisinde birçok ünlü oyuncu yer alıyor. Yönetmenliğinin Recai Karagöz'ün yapacağı Arıza'nın senaryosunu Ozan Aksungur ele alıyor. Arıza oyuncuları kim, konusu nedir?

Arıza dizisinin Halime'si Ayça Ayşin Turan kimdir? Ayça Ayşin Turan kaç yaşında, nereli?

ARIZA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Arıza dizisi Show Tv ekranların 13 Eylül Pazar (bu akşam) saat 20:00'da başlayacak.

Arıza'nın Ali Rıza'sı Tolga Sarıtaş kimdir? Tolga Sarıtaş kaç yaşında, nereli?

ARIZA KONUSU NEDİR?

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza (Tolga Sarıtaş) ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin (Ayça Ayşin Turan) yolları bir kahramanlık hikayesinde kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirir. Arıza; bir taksicinin, şehrin krallarıyla girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadıkları tehlikeli aşkın hikayesini anlatıyor.

ARIZA OYUNCULARI KİM?

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlendiği, senaryosunu Ozan Aksungur’un kaleme aldığı “Arıza”nın kadrosunda; Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Cavit Çetin Güner, Murat Daltaban, Dilara Aksüyek, Uygar Özçelik, Pınar Çağlar Gençtürk, Ali Rıza Kubilay, Yağızcan Konyalı ve Yeşim Salkım ile Yeşim Gül gibi sevilen oyuncular yer alıyor.

<h3>Başkan Erdoğan'dan 'Siber Vatan' mesajı</h3><h3>'DİJİTAL DÜNYADA...'</h3><p>Başkan Erdoğan, Resi

15 Ocak 2021 Güncel Haberler

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Sokak kedilerinin de artık bir kasabası var

Başkan Erdoğan, Milli Saraylar Resim Müzesi Açılış Programı'na katıldı