• $9,3535
  • €10,9062
  • 533.49
  • 1417.7
15 Temmuz 2021 Perşembe 07:16 | Son Güncelleme:

TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin aslen nereli? TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin aslen nereli? Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin kimdir, kaç yaşında?

TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin aslen nereli" TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin aslen nereli" Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin kimdir, kaç yaşında"

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu'nun yönetim yapısında değişikliğe gidildi. Bu kapsamda Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin TRT Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin kimdir, kaç yaşında? TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin aslen nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. İşte hakkında tüm merak edilenler..

Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı ve Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Türkiye Radyo-Televizyon Kurumu'nun yönetim yapısında değişikliğe gidildi ve görevlere yeni atamalar yapıldı. Bu atamalar kapsamında Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin TRT Yönetim Kurulu Üyesi oldu. Peki, TRT Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Bilgin kimdir, kaç yaşındadır? İşte hakkında tüm detaylar...

DOÇ. DR. OĞUZHAN BİLGİN KİMDİR, KAÇ YAŞINDA?

Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin Akademisyen, siyaset bilimci-sosyologdur. 2002 Yılında Ankara Atatürk (Anadolu) Lisesinden mezun olan Oğuzhan Bilgin 2007 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümünü bitirdi. 2010 Yılında aynı üniversitenin Sosyal Politika Yüksek lisansı derecesini "Türkiye'de İşçi Sınıfı Kimliğinin Oluşum Sorunları ve Sendikaların Rolü" başlıklı tezle aldı.

Oğuzhan Bilgin, doktorasını ise 2015 yılında İngiltere'de University of York'ta Siyaset Bilimi Bölümünde "Türkiye'de İslami Girişimciliğin Yükselişi ve Bunun Türk Modernleşmesindeki Rolü" başlıklı teziyle tamamladı. Halen Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapan Oğuzhan Bilgin Türk Muhafazakarlığı, Türk Milliyetçiliği, Toplumsal Sınıflar, Kültür Sosyolojisi, Modernleşme, Türk Siyasal Hayatı, Türk Dış Politkası gibi konularda çalışmaktadır.

Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin, Akşam Tv'de Ezgi Aşık'ın editörlüğünde Sosyal İşler Konulu program yapmaktadır.

TRT'nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Albayrak aslen nereli? Ahmet Albayrak kimdir, kaç yaşındadır?

TRT'nin yeni Genel Müdürü Zahid Sobacı kaç yaşında? Mehmet Zahid Sobacı kimdir, aslen nereli?

Hilal Kaplan Öğüt aslen nereli, eşi kimdir? Hilal Kaplan Öğüt kimdir, kaç yaşında?

Meryem İlayda Atlas kimdir, kaç yaşında? Meryem İlayda Atlas Çetin aslen nereli, eşi kimdir?

  • TRT Yönetim Kurulu
  • Oğuzhan Bilgin kimdir
  • Oğuzhan Bilgin kaç yaşında
  • Oğuzhan Bilgin aslen nereli
  • Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin
  • Doç. Dr. Oğuzhan Bilgin kim
<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Haftanın gündemine oturan en önemli gelişmelerden biri Uzay Yolu

Elon Musk ve Jeff Bezos arasında sular durulmuyor | TeknoZone #5

Cerrahpaşa'da yeni yoğun bakım servisleri açıldı

Kargaların şaşırtıcı zekası ve alet kullanabilme becerisi

Dev şirketlerinin logolarındaki gizli anlamlar