• $ 6,0232
  • € 6,733
  • 247.369
  • 86.771
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Başbakan'dan önemli açıklamalar

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Finlandiya Başbakanı Jyrki Katainen ile ortak basın toplantısı düzenledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Finlandiya Başbakanı Jyrki Katainen ile ortak basın toplantısı düzenliyor.İşte Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

(Demokratikleşme paketi): İki ana başlık var. İşin yürütme alanına ait kısım. Bunları süretla uyguluyoruz. İkincisi yasama organıyla ilgili kısım.Alt yapı çalışması sürüyor.

(Mustafa Sarıgül'ün adaylığını nasıl değerlendiriyorsunuz) : Bunu yanıtlamayı Gereksiz buluyorum.Bunu bırakalım da ana muhalefetin lideri söylesin. Daha yeni partiye üye olmuş bir zat.

BİRİLERİ HERHAMDE ÖZEL OLARAK GÖREVLENDİRMİŞ

'Türkiye'de bazık kesimlerin artan rahatsızlığı var. İnsanların özel hayatına müdahale ettiğiniz söyleniyor. Kız erkek öğrencilerin bir evde kalması olayı' sorusu üzerine Başbakan şu yanıtı verdi:

Birileri herhalde özel olarak görevlendirmiş  bu arkadaşımı .11 yıldır başbakanım.4.5 yıl belediye başkanlığım var. Kimsenin özel hayatına müdahale etmiş değiliz. Böyle olsaydık Türkiye'de iki kişiden birin oyunu almazdık. En büyük teminatımız halkımızdır. Üç dönemdir oyları artarak gelen bir iktidar olarak geldiğimiz nokta teminattır. İnsanların özel hayatı bizim teminatımız altındadır.  Meşru ve gayrimeşru hayatlar vardır. Bu konuda üzerimize düşen görevler vardır. Bunu bize yasalar verir.  Yasalar bize ne hak verirse o adımları atarız.

 

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

Ne yaparsak yapalım bel bölgesi çevresini eritemiyoruz. Peki, bunun sebebi nedir? Bel çevresi nasıl

Bel Çevresi Eritme Yöntemleri | #DiyetGünlüğü

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Kartal oto pazarını sizin için adım adım gezdik

Minik Nurcan gözyaşları içinde toprağa verildi