• $ 5,7165
  • € 6,3772
  • 260.642
  • 102556
Haber hattı
0530 708 54 54
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

ÇAPULCU MUTLU

Gezi Parkı’nı bahane ederek her fırsatta İstanbul’u terörize eden ve olimpiyat adaylığı aleyhinde propaganda yapan gruplar amacına ulaştı. İstanbul, Arjantin’deki 2020 Olimpiyat oylamasında Madrid’i geçerek finale kalmasına rağmen elendi. Dev organizasyon 7 yıl sonra Japonya’nın başkenti Tokyo’da yapılacak.  

MADRİD'İ GEÇTİ, TOKYO'YA ELENDİ

Buenos Aires’te yapılan 2020 Olimpiyat oylamasında ilk sunumu Türk heyeti yaptı. Başbakan Erdoğan başkanlığındaki heyetin 45 dakika süren sunumu büyük takdir topladı. İstanbul’un ardından Tokyo ve Madrid sunumları yapıldı. IOC üyeleri Başbakan Erdoğan’la hatıra fotoğrafı çektirmek için sıraya girdi. İlk turda Madrid’i eleyen İstanbul, finalde 36 oy aldı. 60 oy alan Tokyo’ya geçildi. 

GEZİCİLER DÜN DE BOŞ DURMADI

Özellikle Gezi olaylarını bahane eden birçok kişi ve grup yalan yanlış bilgilerle Türkiye’yi IOC’ye defalarca şikayet ederek İstanbul’un olimpiyatları almasını engellemeye çalıştı. Aynı gruplar dün de işbaşındaydı. Gezi olaylarında olduğu gibi sosyal medya üzerinden ‘NoOlympics2020’ ve ‘olimpiyatbizeverilmezse’ hashtagi açarak amaçlarına ulaştı.

Son dakika haberleri, son dakika haber, son dakika gelişmeleri
Son dakika haberleri

<p>Ordu Perşembe ilçesine bağlı Hamidiye Mahallesi´nde yaşayan Boztepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lis

Felçli Kedi, Hülya Öğretmen İle Hayata Tutundu

İşsizlik maaşı için şart koşulan 120 günlük 'prim ödeyerek sürekli çalışma' maddesi değiştiriliyor

Zamanın hayatımıza etkisi

Avrupa'nın göbeğinde bir Türk kasabası: Telfs