• $7,5345
  • €8,9837
  • 411.286
  • 1541.98
24 Nisan 2011 Pazar

Yine Zapata yine hüsran...

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Kayseri defansı maçın başında çok büyük bir hata yaptı. G.Saray, rakibin arkasına attığı topla önce Stancu'yu buluşturdu. Stancu vurdu, kaleci Gökhan önledi. Ama sonra Gökhan Zan, önüne düşen topu kaleye gönderince G.Saray öne geçti. Herkes fark olur diye beklerken, G.Saray maçın 94. dakikasına kadar 2. golün peşine düştü ama bulamadı.
Bu arada kaleci Zapata'nın yaptığı çok büyük hata Amrabat'a beraberlik golünü atma fırsatını verdi. Zapata, sen kaleci misin! Sağ bek misin! Stoper misin! Nesin! Ne işin var kendi ceza sahanın içerisinde rakip futbolcu kovalamaya.
Amrabat da bir baktı ki, kale bomboş. Akıllı bir vuruşla golünü attı. Maç da zaten orada bitti. Siz bakmayın Cüneyt Çakır'ın maçı 94 dakika oynattığına.
20 dakikada atılan iki golden sonra, her iki takım da bir şeyler yapmak için çabaladı. Zaman zaman girdikleri pozisyonları bile kullanamadılar.

ASİSTLERİ HARCADILAR
G.Saray'ın çok ama çok eksiği var. Aydın, her zaman bu takımda oynar. Ancak yine ilk yarıda çıkarılan oyuncu o oldu. Orta sahada Ayhan var mıydı, yok muydu, inanın göremedim.
Orada bir tek Culio bir şeyler yapmak istedi. Sabri, G.Saray'da oynadığı iyi futbollarından birini oynadı. İyi asistler yaptı.
Fakat Baros da dahil bu asistlerden istifade edemediler. Sanki bütün G.Saraylı forvet oyuncuları ilk defa futbol oynuyormuş gibi acemice şutlar çekti.
Rakip kaleci Gökhan, bunları çok kolay topladı.
Kayserispor beni şaşırttı. Çok ürkek oynadı. 'Defans yapayım' dedi. Amrabat'ı ileride tek bıraktı. Yine de defansta çok top kaybetti. Tek şansları Galatasaray gibi bir forvete karşı oynamalarıydı.
Stancu, sahada görünmeyen adam. Neden transfer edildi, neden hala ısrar edilir bilemem.

<p>Türk dizileri yurt dışında tarih yazıyor. İster Güney Amerika'ya gidin ister Balkanlar'a, Orta As

Türk dizileri tarih yazıyor, şer odakları boş durmuyor!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı

Başkan Erdoğan, Mavi Vatan 2021 Taktik Tatbikatı'na canlı bağlantıyla katıldı