• $7,4126
  • €9,0363
  • 441.833
  • 1542.45
26 Mayıs 2011 Perşembe

Volkan sana hiç yakışmadı

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Sevgili Kardeşim Volkan, sen sadece Fenerbahçe'nin değil Türkiye'nin milli kalecisisin. Yani senin arkanda sadece Fenerbahçe yok Türkiye var. Milli müsabakalarda milli takımımızla birlikte milli marşımızı söylediğini ağzının hareketlerinden çok ama çok izledim. Ve tabii çok da mutlu oldum.
Volkan sen iyi kalecisin. 'Türkiye'de milli takımı hangi kaleciye teslim ederseniz' diye bana sorarlarsa parmağımın göstereceği kişi sensin Volkan. Fenerbahçe'nin en mutlu gecesinde Galatasaray için konuştukların sana hiç yakışmadı. Bizlerin zamanında Galatasaray-Fenerbahçe maçı öncesi sahaya bir Galatasaraylı bir Fenerli, bir Galatasaraylı bir Fenerli sırayla çıkardık. Yani 'Biz birlikte bir takımız' demek isterdik. Ve çokta alkışlanırdık. Diyeceksin ki 'Turgay Ağabey zaman değişti.'

DUYACAKSIN...
Doğru zaman değişti ama insanlık değişmedi Volkan. Saygı, sevgi değişmedi. Fenerbahçe ve Galatasaray arasındaki bağlılık hiç değişmedi. Sormak istersen bunun şahidi benim. Galatasaraylıların çoğu bu yıl şampiyonlukta sarı-lacivertli renklilerin peşindeydi. Fenerbahçe olsun diyorlardı. Tabii aralarında Trabzon'u gösteren de vardı şampiyonluk için. Benden sana ağabeyce tavsiye Volkan: Galatasaray için söylediğin bu sözler ağzından istemeyerek çıkmış olsun ve sen milli takımda kalemizi korurken Galatasaraylılar'ın alkışlarını duyacaksın. Bundan hiç endişen olmasın.

<p>Peki, doğru beslenme nasıl olmalı? Vücudu yeni haftaya nasıl hazırlamalı? Beslenmede doğru biline

Beslenmede doğru bilinen yanlışlar neler?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Haftanın yalanları

Kilo vermek için iştah kapatan besinler