• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
13 Mart 2012 Salı

Trabzonspor pes etmiyor

Trabzonspor'un dün akşam güçlü Sivasspor karşısında maçı kazanmak için çok büyük güç sarf etmesi lazımdı. İyi futbol oynaması da şarttı. Nedeni; Sivasspor iyi takım... Bir eksiklikleri var: Kaleci... G.Saray'a karşı Senecky diye bir kaleci oynadı. 'Ben kaleciyim' demeye insan utanır. Dün akşam ise Sivasspor'un kalesinde Atilla vardı. Hem çok iyi oynadı hem Burak'ın penaltısını fevkalade kurtardı.
Tolga, Trabzonspor'un kurtarıcısı. Asla hata yapmıyor. Dün de hata yapmadı. Celustka, Giray, Serkan Balcı ve Cech maçı kazanmak için bir futbolcu ne yapması gerekiyorsa onu yaptı. Çok koştular, çok mücadele ettiler ve kalelerini çok iyi korudular. Trabzonspor orta sahasında oynayan Aykut, Volkan, Adrian ve Colman defanslarında iyi görev yapan futbolcu arkadaşlarını görünce onlar da nefeslerinin sonuna kadar koştu.
NEREDESİN BURAK?
Oyunun başında, 15. dakikada rakip takımın en iyi futbolcularından biri olan Ricardo Pedriel'in attığı nefis golle Trabzonspor 1-0 yenik duruma düştü. Saha kenarında Şenol Güneş eliyle kafasına çok vurdu ama maç sonunda herhalde 2-1 galip gelince rahatlamıştır.
Trabzonspor'un orta sahasında çok iyi oynayan bir Volkan Şen var. Hangi Trabzonspor maçını izlersem Volkan'a dikkat ediyorum. Takımın orta sahasında hem rakiple mücadele ediyor hem nefis paslar veriyor hem de dün akşamki gibi fevkalade gol atıyor. Eh işte bir futbolcu böyle olur.
Trabzonlular'ın gol beklediği Burak Yılmaz dün sahada dolaştı.
Belki de Burak için dün dolaşma gecesiydi. Ama daha önce attığı golleri, Trabzonspor'a kazandırdığı maçları asla unutmuyorum. Ama dün akşam neredeydin Burak?
Sivasspor'un Rajnoch ve Navratil diye iki defans oyuncusu var. Az hata yaptılar dün akşam. Polonyalı Kamil Grosicki ve santrfor Eneramo Trabzonspor defansını ve kalesini çok zorladılar. Ama olmadı. Gol şansı Pedriel'e geldi, o da onu kullandı.
Trabzonspor sahasında güçlü rakibi Sivasspor'u yenerken çok iyi oynamadı ama maçı kazanmasını bildi. Nefis goller attı. Zaten 3 puanı almak için gol atmak lazım değil mi?

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Depren tatbikatı gerçeği aratmadı! 6 ilin katılımıyla düzenlendi

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak