• $16,8853
  • €17,8334
  • 992.103
  • 2554.08
15 Mayıs 2011 Pazar

Sevgili başkan Fatih'i bul getir

Galatasaray, dün karşısında güçlü oyunculardan kurulu bir 11 buldu. Maça da 1-0 mağlup başladı. Ama görünen oydu ki Sarı-Kırmızılı takım bu maçtan kolay kolay mağlup ayrılmayacaktı. Çünkü çok koşuyorlardı, iyi mücadele ediyorlardı, yardımlaşmaları ise görülmeye değerdi.
Servet ve Gökhan, beklenilenin üstünde mücadele etti. G.Birliği iki gol attı ama sorun sağ ve sol taraftaki kanat oyuncularından kaynaklandı.
Yekta, orta sahada takımın en iyisiydi. Kazım da (ki her zaman tenkit ediliyor, 'Neden G.Saray onu aldı deniyor) elinden gelenin en iyisini yaptı. Kewell'ın attığı kafa golünde nefis bir orta yaptı. G.Birliği kalecisi Özkan'ın elinden kaçırdığı topun yanında hemen bitti ve 3. golü atınca üç puan da G.Saray'ın oldu. Kewell da santrforda iyi oynadı.

AVRUPA'DAN SES GELİR
Bu arada G.Saray'ın 34. başkanı olan Ünal Aysal'ı da tebrik ederim. Futbolcular 'Siz başkan oldunuz biz de maç kazanarak size kendimizi ispat ettik' mesajı verdi. Herhalde bundan sonra G.Saray Kulübü'nde hem sportif hem de idari konular her zaman yolunda gidecek. Ünal Aysal ilk kez Sarı-Kırmızılı kapıdan başkan olarak giriyor. Camia ondan iyi bir futbol takımı istiyor.
O futbol takımının oluşması için de benim sevgili başkana bir tavsiyem var:
Yarından tezi yok Fatih Terim neredeyse onu bul ve takımın başına getir.
Göreceksin Fatih'le beraber elindeki ve alacağın en az 3-4 süper futbolcu ile G.Saray Avrupa'da yine ses getirecek. Bundan kuşkum yok.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (24 Haziran 2021)

Togg'un 4. yılında seri üretim için geri sayım! Temmuz ayı sonunda başlayacak

Marmaris'te yanan alanlar havadan görüntülendi