• $15,5366
  • €16,2049
  • 902.617
  • 2419.13
22 Aralık 2011 Perşembe

Selçuk bunu hep yapıyor

G.Saray'ın dünkü maçta galibiyetini sağlayan frikik golü Selçuk'un ayağından geldi. Şöyle bir hafta geriye gidersek aynı frikiği Selçuk, Trabzonspor'a da attı. Ayağına çok hakim ve barajın üstünden topu çok rahat geçirerek rakip kalenin üst köşesine gönderebiliyor. Dün de öyle oldu.
Kaleci İlker ne yapmalıydı? Bir kere uzun boylu oyunculardan barajı kurmalıydı. Kendisi de uzak direğin dibine gitti. Oradan Selçuk'un vurduğu top öbür direğin yanında patlayınca ona yetişmek ilker için imkansız oldu. Bir maçta tabii ki bir taraf hata yapacak ki diğeri o hatayı değerlendirip maçı kazanacak. İşte G.Saray bu hatadan golü attı ve 3 puanı aldı. En yakın rakibi F.Bahçe'nin de Antalya'da 2 puan bırakmasıyla liderliğini puan farkıyla devam ettirdi.
G.Saray'da golü atan Selçuk ve Melo orta sahada çok iyi oynadılar. Sol açık Emre dün biraz yorgun gibiydi. Nitekim Fatih Terim onu oyundan çıkardı. Elmander ve Baros esasında çok iyi bir ikili ama dün günlerinde değillerdi. Elmander bir kafa vuruşunun dışında hiç bir şey yapmadı. Baros da öyle. Siz Kazım'ı sahada gördünüz mü? Bir sağda bir solda koştu ama hiçbir zaman ayağındaki topla ya da topsuz rakip defansı zorlayamadı.
TERİM'İN İSTEDİĞİ GİBİ
G.Saray'ın sağ beki Eboue dün bir forvet oyuncusu gibi oynadı. Sağ taraftan her zaman hücuma katıldı. Hatta uzun taç atışları da var. Onları da kullandı ama G.Saray'ın dün fazla gol atma şansı yoktu. G.Saray takımı fazla çalışkan değildi.
Manisaspor, G.Saray karşısında bayağı direndi ama yapacağı hiçbir şey yoktu. Manisa'daki Akaminko takımının en iyisiydi. İlk yarı G.Saray'ın ve Fatih Terim'in istediği gibi bitti. Bakalım ikinci yarı neler olacak.

<p>T-129 ATAK ilk uçuşunu 17 Ağustos 2011 tarihinde gerçekleştirdi. Helikopterin ilk teslimat ise  2

TAARRUZ VE TAKTİK KEŞİF HELİKOPTERİ - T129 ATAK

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi

Kupa artık sahibinin ellerinde!