• $16,3179
  • €17,2501
  • 961.158
  • 2554.08
17 Mayıs 2011 Salı

Sayın Aysal dün bir bugün iki ne oluyoruz?

G.Saray bu yıl tarihinin en kötü dönemini geçirdi. Sadece puan cetveline bakarak G.Saray'ı asmayın. Esas asılacak taraf, yönetim şeklidir. Kongrede ve kongreden sonraki olaylardır. Mahkeme kapısından dönen G.Saray'a yakışmayan çirkinliklerdir. Neyse... Ünal Aysal başkan seçildi. Hem de büyük bir oy farkıyla. Çok güzel. Amaaa Aysal'ın tanımadığı G.Saray'a ve Milli Takım'a büyük başarılar kazandırmış Fatih Terim için söylediği şu söze bakın: 'Fatih Terim heyecanını kaybetmiş gibi.'

PEKİ MARTİN JOL KİM!
Yani 'G.Saray'a teknik direktör olamaz.' Sayın Aysal siz Terim'i tanıyor musunuz? Nereden biliyorsunuz Terim'in çalışma heyecanının azaldığını? Peki Terim için bunu söylüyorsunuz da Jol'u çok mu iyi tanıyorsunuz? Jol'un G.Saray'ı bugünkü iflas etmiş durumundan çıkaracağını mı sanıyorsunuz? Yabancı hoca, şu an için ilaç olamaz.
Hele Türkiye'de hiç teknik adamlık yapmamış olanlar. Onlar gelirler; geldikleri gibi giderler. Bunu hep yaşadık Sayın Aysal. Rijkaard, G.Saray'a gelmedi mi? Ne oldu? Şimdi nerede Rijkaard? Sayın Aysal herhalde futboldan fazla anlamıyorsunuz. Çöküş Rijkaard'la başladı ve bugünlere kadar geldi. Şimdi Rijkaard da yok ortada. Ondan sonra gelen Hagi de ülkesinde. Ve siz G.Saray'ı göndere çekebilecek Terim için 'Heyecanını kaybetmiş gibi' diyorsunuz.

ANLAMIYORSUN
Terim'in teknik direktörlükte diğerlerinden en büyük farkı; heyecanı ve futbolcularıyla beraber yaşamasıdır. Ve şu anda yapabileceğiniz en iyi şey onu teknik direktör olarak getirmektir.
Ama siz daha dün bir bugün iki ipleri kopardınız. Terim'e som altından bir yol yapsanız bile, artık gelip G.Saray'ın kapısını çalmaz. Şimdi siz Jol'un hesabını verin. Siz muhakkak ki başarılı bir işadamısınız. Anlatılanlara göre o yere kolay gelmemişsiniz. Ancak futboldan pek anlamadığınız ortada. Nitekim siz de bunu çekinmeden söylüyorsunuz.

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''