• $15,9646
  • €16,7911
  • 932.432
  • 2393.61
27 Şubat 2011 Pazar

Rüzgar yoksa G.Saray da yok

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın rüzgara açık stadı çok takımı sahada boğmaya yeter de artar bile. Neden mi? Bana göre burası futbol stadı değil. Hatta atletizm müsabakaları bile bu statta yapılmaz.
G.Saray ilk yarıda kendi gücüyle değil, 12. güç olan rüzgarın desteğiyle önce oyunda denge kurdu, sonra da Sabri'nin güzel pasından Baros ile öne geçti. Ama her şey orada bitti zaten. İkinci yarıda Sarı-Kırmızılı takımın santrayı zor geçtiğini gördük. Rakip kaleye yaklaşmak isteyenler bile uzaktan şut atmak zorunda kaldılar.

YÜZDE 100 PENALTI
Stancu için Romanya'nın golcüsü deniyor ama 'Futbolcu mu?' diye sorarsanız, dünkü maçı ona seyrettirmek lazım. Kazım, mahalle arasında arkadaşlarıyla eğlencesine top oynuyor. Defans deseniz evlere şenlik. Yenilen ilk golde Gökhan, santradan topu kapıyor ne yetişen var ne de müdahale eden. Rakip kaleye kadar geldi, Holmen'e pasını verdi ve gol oldu. Hakem Fırat Aydınus, verdiği penaltı kararında yüzde yüz haklıydı. Ceza sahası içerisinde Ekrem kendini yerde bulunca hakem haklı olarak penaltı noktasını gösterdi. İbrahim Akın, çok güzel bir vuruşla takımının galibiyetini ilan etti.

BIRAK TOPLANTIYI
Galip takımda Gökhan Ünal, İbrahim Akın, Cihan ve Ekrem çok iyi oynadılar. Kalecilerine fazla bir iş düşmedi. Çünkü Galatasaray diye bir takım yoktu sahada... Hagi, bol bol basın toplantısı yapıyor.
Hagi bırak toplantıları, takımına bak.
Toplantılarla boşuna zaman geçirme. Sahada Galatasaray diye bir takım yok. Çarşamba günkü Türkiye Kupası maçında, takım tur atlayamazsa, bu senenin defteri tamamen kapanacak. Haberin olsun!

<p class='MsoNormal'>Sakarya Üniversitesi, Üniversiteler içiresinde düzenlenen  'Bahar Festivali' et

Bahar Festivalinin Yeni Adı: SAÜFEST

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister