• $7,43
  • €8,9984
  • 438.975
  • 1467
27 Şubat 2011 Pazar

Rüzgar yoksa G.Saray da yok

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Atatürk Olimpiyat Stadı'nın rüzgara açık stadı çok takımı sahada boğmaya yeter de artar bile. Neden mi? Bana göre burası futbol stadı değil. Hatta atletizm müsabakaları bile bu statta yapılmaz.
G.Saray ilk yarıda kendi gücüyle değil, 12. güç olan rüzgarın desteğiyle önce oyunda denge kurdu, sonra da Sabri'nin güzel pasından Baros ile öne geçti. Ama her şey orada bitti zaten. İkinci yarıda Sarı-Kırmızılı takımın santrayı zor geçtiğini gördük. Rakip kaleye yaklaşmak isteyenler bile uzaktan şut atmak zorunda kaldılar.

YÜZDE 100 PENALTI
Stancu için Romanya'nın golcüsü deniyor ama 'Futbolcu mu?' diye sorarsanız, dünkü maçı ona seyrettirmek lazım. Kazım, mahalle arasında arkadaşlarıyla eğlencesine top oynuyor. Defans deseniz evlere şenlik. Yenilen ilk golde Gökhan, santradan topu kapıyor ne yetişen var ne de müdahale eden. Rakip kaleye kadar geldi, Holmen'e pasını verdi ve gol oldu. Hakem Fırat Aydınus, verdiği penaltı kararında yüzde yüz haklıydı. Ceza sahası içerisinde Ekrem kendini yerde bulunca hakem haklı olarak penaltı noktasını gösterdi. İbrahim Akın, çok güzel bir vuruşla takımının galibiyetini ilan etti.

BIRAK TOPLANTIYI
Galip takımda Gökhan Ünal, İbrahim Akın, Cihan ve Ekrem çok iyi oynadılar. Kalecilerine fazla bir iş düşmedi. Çünkü Galatasaray diye bir takım yoktu sahada... Hagi, bol bol basın toplantısı yapıyor.
Hagi bırak toplantıları, takımına bak.
Toplantılarla boşuna zaman geçirme. Sahada Galatasaray diye bir takım yok. Çarşamba günkü Türkiye Kupası maçında, takım tur atlayamazsa, bu senenin defteri tamamen kapanacak. Haberin olsun!

<p><span>MHP lideri Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. HDP E

PKK'nın bir kolu gibi çalışan HDP kapatılacak mı?

Türkiye'nin yeni nesil yerli silahları

Define için 45 metre tünel kazmışlar! Suç üstü yakalandılar

Trakya beyaza büründü