• $15,5688
  • €16,2427
  • 900.428
  • 2417.94
4 Şubat 2011 Cuma

O penaltı verilse tur zora girerdi

Galatasaray, karşısında bambaşka bir Gaziantepspor buldu. Defansta oynayan Elyasa, Yalçın, Dany, Ivan De Souza birbirleriyle çok iyi anlaşıyorlar. Ancak ikinci yarıda yedikleri iki golde de rakibi serbest bırakmakta hata yapınca, önce Kazım, sonra da Stancu golü atmakta zorlanmadı.
Galatasaray'ın yeni kalecisi Zapata'nın yediği üç golü bir kenara koyun, iyi mi kötü mü olduğunu bir maçta karar vermek haksızlık olur.  Ancak söylenecek şey şu; fiziği bir kaleci için oldukça yeterli...

HAKAN HAZIR DEĞİL
Galatasaray defansının ortasında Servet Çetin ve Cana oynadı. Hagi, Neill'ı da ön libero oynattı. Fena da oynamadı. Orta sahayı bayağı toparladı. Hakan Balta, daha henüz hazır değil. Kewell'ın gücü maçı tamamlamaya yetmedi. Hagi'de onu çıkardı.
Gaziantepspor çok iyi oyuncular transfer etmiş. Wagner, Popov, Zurita ve İvan De Souza, Gaziantep'i seyrettirmek için nefis hareketler yaptılar.
Ayrıca Cenk gibi hem futbol oynamak, hem de güzel goller atmak isteyen golcüsü de var. Ancak açık söyleyeyim çok övdükleri kalecilerini hiç beğenmedim. Bir kaleci o ilk golü hiç yemez, yediği ikinci golde de kurtarma şansı olurdu. Ama o ondan beklenen müdahaleleri yapamadı. Öyleyse ne işi var o güzel takımın kalesinde...

GÖRDÜĞÜNÜ ÇAL
Sarı-Kırmızılı takımda Sabri ve Stancu takımın en iyileriydi. 3-2'lik mağlubiyet Galatasaray için bir avantaj gibi gözükse de Gaziantep kolay takım değil. İstanbul'da kıran kırana bir maç olacak. Bunu hep beraber göreceğiz.
Hakem kaleci Zapata'nın yaptığı penaltıyı es geçti. İşte bu olmadı. Genç hakemsin seni de bu maça orta hakem diye koymuşlar göster kendini. Gördüğünü çal.

<p>Arabesk müziğin önemli temsilcilerinden Ümit Yaşar, meslek hayatının ilk röportajını Akşam Gazete

Ümit Yaşar'dan polemik yaratacak sözler... 'Veliaht yok, taklitler var'

NASA görüntüleri paylaştı! Mars'taki gizli geçidin sırrı ne?

Hayvanların şaşırtan dostluğu! Onları hiç böyle görmediniz

Akdeniz'de zehirli deniz kestanesi tehlikesi