• $13,5299
  • €15,3124
  • 796.823
  • 1910.29
19 Ocak 2011 Çarşamba

Kazım G.Saray'da santrfor oynamaz

G.Saray ile Antalya, dün akşam futbol adına hiçbir şey ortaya koyamadı. Oysa Antalya'nın gruptaki durumundan dolayı kendi saha ve seyircisi önünde üç puanı alması şarttı. Şans da buldular.
Özellikle Necati inanılmaz goller kaçırdı. Hele bir tanesi var ki, G.Saray kalesinin önünde altı pas çizgisi üstünden topu ıskaladı. Bu olmaz Necati.
Diyeceksiniz ki; Antalyaspor'da Necati çok gol kaçırdı. Peki G.Saray'ın çok şey beklediği Arda ne yaptı? 20. dakikada Ömer, bir topu tokatladı. Altı pas çizgisi üstünde Arda, Ömer'le karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu nereye vurdu gördünüz mü? Taa arka tribünlere. İki taraf da gol kaçırınca özellikle G.Saray beraberliği kabullendi ve Serkan'ın son 20 dakikada kırmızı kart görüp çıkıp on kişi kalmasına rağmen kalesini iyi korudu, kazanmasa da aldıkları bir puan işine geliyordu ve kupada gruptan çıkmayı başardı. Bunu da alkışlamak lazım...

ARDA GÖBEK YAPMIŞ!
Merak edilen şu: Yeni transferler Kazım ve Culio G.Saray'da ne yapacaklar? Hagi, Kazım'ı eğer santrfor oynatacaksa Kazım hiçbir şey yapamayacak. Tıpkı dün akşamki gibi. Ama burada suç Hagi'nin. Çünkü Kazım santrfor değil. Culio, futbola yatkın. Koşuyor, mücadele ediyor ileride daha iyi olabilir. Ben dün akşam en çok Aydın'ı beğendim. Rakip takımın sol tarafını dağıttı ama ne hikmetse Hagi onu değiştirdi.
Demek ki Hagi ile aynı şeyi göremiyoruz. G.Saray defansının göbeğinde Cana ve Servet oynadı. Eğer lig maçlarında da bu ikili oynayacaksa G.Saray göbekten çok delinir. Hakan Balta henüz hazır değil. Orta sahada Ayhan da öyle. Sabri her zaman çok koşan ve yüreğiyle oynayan bir futbolcudur.
G.Saray da sorun Arda. Kilo almış ve formundan çok uzak. Liglerin başlamasına da çok az bir zaman kaldı.

<p class='MsoNormal'> </p>

Galatasaray kötüye gidiyor

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor