• $16,167
  • €17,15
  • 952.675
  • 2554.08
21 Mayıs 2011 Cumartesi

Güzel goller yürüyen futbolcular

Konya 2-0 yenilmesine rağmen G.Saray'dan daha çok koştu ve iyi oynadı. Hatta Robak ile iki tane net gol pozisyonuna girdiler. Ama olmadı.
Maçı dikkatle izledim  Ama esas dikkat ettiğim iki golü atıp, maçı kazandıran Kazım ve Culio oldu. Kazım hakikaten güzel bir gol attı. Ceza sahası dışından çok güzel vurdu. Sol direğin içine vuran top gol oldu. Buraya kadar her şey güzel.
Ondan sonra Kazım'ı sahada görmedim. Formasının rengi göze batan sarı ve kırmızı renkler olmasa, arada bir de Ben buradayım. Beni unutmayın' demese kaybolup gidecekti.
Aynı şeyi Culio için de söylüyorum. Culio, Hagi ile Romanya'dan aktarma olup, geldi. Hagi döndü ama dönerken de Culio'yu miras bıraktı. Culio'nun maç içinde bazen iyi hareketleri var. Dün de rakip defansın ve özellikle Kere'nin hatasını çok iyi kullandı. Kaleciyi de çalımladı ve golü attı.

TERİM'İN HAKKIDIR
Ama G.Saray'da oynayan Çağlar, Yekta, Emre, Kewell seyredilmeye değerdi! Kewell'ı sevenler dünkü maçı görselerdi, bir daha ismini dahi anmazlardı! İşte onlardan biri de benim. Ben Kewell'ı İngiltere'den tanıyorum. Ama G.Saray'a geldi 1 veya 2 maç şöyle, böyle oynadı ondan sonra, o da Baros gibi sakatlığa çekildi. Onun futbolunu beğenen bir Turgay olarak çok üzüldüm ve acıdım.
Fatih Terim ile G.Saray tam bir takım olacak. Süper bir disiplin, asla af yok. Ama iyi oynuyorsan, başarılıysan bol bol mükafat. Gazetede okudum 'Başkan ile Fatih, Müfit Erkasap konusunda anlaşamıyor' diye yazıyordu. Müfit, Fatih'in oğludur ve onun en iyi yardımcısıdır. Kaleci Eser de öyle. Fatih, G.Saray'a teknik direktör geliyor tabii ki çalışma arkadaşlarını da o seçecek bunun aksini düşünenler herhalde futboldan pek anlamıyorlar!

<p>Odaknoktasında; kaliteli ve sağlıklı hayat tarzını, aile yaşamını ve insanıönceleyentv4 bunu yapa

tv4 Ekranlarında Bizleri Neler Bekliyor? Filiz Zengin Akşam tv'ye anlattı.

Bakan Karaismailoğlu, kazı çalışmalarıyla ilgili bilgi aldı! Yüzde 95'i tamamlandı

Gösteri sırasında piton adamı boğdu! Dehşet anları

Yeni keşifler için çalışmalar başladı! ''Tarihin sıfır noktası''