• $15,839
  • €16,7432
  • 926.728
  • 2394.83
31 Ekim 2011 Pazartesi

G.Saray tam bir takımdı

G.Saray sıkıntılıydı; cezalılar, sakatlar vardı. Kayseri karşısına nasıl bir takım çıkacağı merak konusuydu. G.Saray defansı; Eboue, genç Semih, H.Balta ve Ujfalusi'den kuruluydu. Bu dörtlü Kayserispor forvetine hiç ama hiç fırsat vermedi. Tabii Selçuk'un, Melo'nun orta sahada çok iyi oynamalarının da rolü oldu.
Dün Riera'yı ilk kez bu kadar etkili gördüm. Nitekim ilk golde Riera'nın ortasından geldi. Kaleci Navarro'nun yapacağı hiçbir şey yoktu...
Ayhan, sanki hep oynayan bir futbolcuymuş gibi orta sahada çok iyi mücadele etti.

HERKES GÖREVİNİ YAPTI
G.Saray'ın Selçuk ile beraber en iyi oyuncusuydu. Yekta'nın sakatlığına üzüldüm. Oynadığı sürece G.Saray'a çok faydalı oldu. Rakip takım futbolcularıyla iyi mücadele etti. Fakat ne yazık ki ikinci yarıya çıkamadı.
Melo dün akşam eski Melo değildi. Ama yine de defansına çok yardım etti. G.Saray'da dün akşam cezalı ve sakat olarak oynayan futbolcuların hepsi görevini en iyi şekilde yaptı.
Ve hiçbir futbolcuyu da aratmadılar. İşte bir takım böyle olur. G.Saray dün akşam güzel oynadı; Kayserispor karşısında oyuna hakim olan taraftı.
Tam bir takım gibi oynadılar. Elmander'in attığı ilk kafa golü doğrusu görülmeye değerdi.
Kayserispor, yanlış pas hatalarıyla mağlubiyetini hazırladı. Nitekim Selçuk'un attığı ikinci golde savunma topu kaptırınca gol kaçınılmaz oldu.
Maçın hakkı G.Saray'ındı ve onlarda maçı kazandı.
Bu kadar sorunlu bir dönemde kazanılan 3 puan G.Saray'ın ligde zor şartlarda direnç gösterebilecek potansiyeli olduğunu da ortaya koydu.

<p> </p>

Türkiye'nin dev eserleri neden karalanıyor?

Perlit'e talep yağıyor! Dünyadaki rezervinin yüzde 75'i Türkiye'de

Çinliler sonunda bunu da yaptı! Kendi kendine giden yemek arabasıyla yemek hizmeti başladı

Bakan Kurum'dan Atatürk Havalimanı ile ilgili açıklama