• $13,5299
  • €15,3124
  • 796.823
  • 1910.29
24 Ocak 2011 Pazartesi

G.Saray şanslı günündeydi

Sarı-Kırmızılı takımın ilk yarıda kötü olduğunu unutmayalım. O G.Saray, Ali Sami Yen'de maç üstüne maç kaybetti. Deplasmana gitti orada da yenildi ve lider Trabzonspor'dan 19 puan geride ilk yarıyı bitirdi.
Ama şimdi işler değişti. Trabzonspor'un kendi sahasında beraberliği ve kayıp iki puanı, Beşiktaş'ı, Fenerbahçe'yi ve Galatasaray'ı iştahlandırdı. 'Neden olmasın!' diye her takımı bir düşünce aldı. Futbol bu, olur mu olur...
Sabri, takımın en iyisiydi. Zaten onun yeri sağ bek. Hagi, bazen onu orta alanda kullanmak istiyor ama Sabri orada kayboluyor. Defansın göbeğinde Servet ve Cana bayağı uyum içindeler. Birbirlerine çok iyi kademe yapıyorlar. Bu tarz oynayışlar defansa güvence verir.
HAGİ'NİN EMRE'Sİ
Hagi, genç Emre'yi çok beğeniyor. Doğrudur. Emre, ileride G.Saray'ın en iyi kanat oyuncusu olacak. Gelelim Kazım'a: Bir daha söyleyeyim Kazım santrfor oynamaz. Dün de var mı yok  mu belli değildi. Romanya'dan gelen Arjantinli Culio, tam bir takım oyuncusu. Süratli ve mücadeleci. Şu anda iyi bir transfer gibi gözüküyor.
İnsua, Hakan Balta'dan daha iyi oynadı. Zaten kötü bir gününde olan Sivasspor defansının sağ tarafını felç etti diyebilirim. Sivas için söyleyeceğim tek şey şu; Kamanan'ın G.Saray boş kalesine atamadığı bir pozisyon var. Şutu göklere gitti. Bu pozisyon görülmeden inanılmaz. Geçtiğimiz yıldan Sivasspor biraz daha toparlanmış gözüktü. Ama çok defansta kalıp ileri çıkamadılar. Yeni transferleri Eneramo, kornerden gelen topa nefis bir kafa vurdu. O top gitti direğe çarptı ve gol olmadı.
Galatasaray iyi oynadı ama dün akşam şansı da vardı.

<p class='MsoNormal'> </p>

Galatasaray kötüye gidiyor

Hurdalıktan alınan arabanın muhteşem değişimi

Sırları çözülemeyen birbirinden ilginç fotoğraflar! Gerçek oldukları iddia ediliyor

Kendisi küçük etkisi çok büyük! Kansere savaş açıyor