• $7,2842
  • €8,7901
  • 404.508
  • 1527.45
15 Ocak 2012 Pazar

G.Saray rakip tanımıyor

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Sarı-kırmızılı takım yine farklı kazandı. Dikkat edin bundan önceki maçlarında da genelde gol yemiyordu. Ama bir tek Samsun maçında iki gol yedi, ardından maçı 4-2 kazandı. Karabük oyunun başında iki kez Muslera ile karşı karşıya kaldı. Cernat'ın, kaleciyle karşı karşıya kalıp vurduğu şut direkten döndü.
Baros, Karabükspor kalesi önünde oluşan bir karambolde güzel bir vuruşla G.Saray'ın ilk golünü attı ve G.Saray uyandı. Cim Bom'un Elmander ile attığı ikinci gol kornerden geldi. Kaleci Orkun ve defans seyredince Elmander'de voleyi yapıştırdı. G.Saray'ın 3. golü penaltıdan oldu. Melo, Orkun'u ters köşeye yatırdı. G.Saray'ın defansı özellikle Servet ve bugüne kadar çok güzel oynayan Semih, oyunun başında rakiplerine kaçırdılar ve dikkat ederseniz Karabükspor'un kaçırdığı gollerden bahsettim.
Ayrıca G.Saray'ın orta sahası Selçuk ve Emre'nin dışında hemen hemen hiç yoktular. Hele Kazım'ın saçları çok güzel olmuş.. Sarıya boyatmış ama sarı saçlı Kazım dün takımın en kötüsüydü. Zaten Terim'de tahammül edemedi ve çıkardı.
MUHTEŞEM İKİLİ
Dün Elmander ve Baros ikilisinin yardımlaşma günüydü. G.Saray'ın attığı dördüncü gol Elmander, Baros'a verdi, Baros hiç durdurmadan Elmander'in önüne yuvarladı. Pozisyon Karabük 18 içindeydi Elmander geldi güzel bir plaseyle golü atmakta zorlanmadı.
Bu arada Hakem, yaptığı yanlış hareketten dolayı Karabükspor defans oyuncusu Mabiala'yı kırmızı kartla dışarıya çıkarınca zaten G.Saray karşısında kendi yarı sahasına gömülen Karabükspor hiç çıkamaz oldu. Engin Baytar 5. golü attı ve maçın skorunu tayin etti. Gerçek şu; G.Saray zaman zaman iyi oynamasa da, defansta hatalar yapsa da maçı farklı kazanıyor kazanmaya da devam ediyor...

<h3>ÇALIŞANLAR İSTİFA METNİ YAZARKEN DİKKAT!</h3><p>'Kısa Çalışma Ödeneği'nin biteceğinin açıklanmas

Kısa çalışma sonrası çalışanlar nelere dikkat etmeli?

Niğde'de kaçak kazı yapan 4 kişi suçüstü yakalandı

Akkuyu Santrali'nde ikinci ünitenin konsol kirişinin kurulumu tamamlandı

Adıyaman'da ''Gastropod'' nesline ait hayvan fosili bulundu