• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
12 Aralık 2011 Pazartesi

G.Saray oynadı Trabzon seyretti

G.Saray her geçen gün daha iyi bir takım oluyor. Geçtiğimiz hafta F.Bahçe'yi 3-1 yenerken, Sarı-Kırmızılı takım dün de rakibine hiç şans vermedi. Sanki Trabzon maçı, F.Bahçe maçının devamı gibiydi
G.Saray defansı Eboue, Semih, Ujfalusi ve Hakan'dan kurulu. Bu dörtlü çok iyi oynadı. Şans ve imkan buldukları zaman her zaman hücuma katıldılar. En önemlisi birbirlerinin kademesine girerek tek-tük hücum eden Trabzon forvetinin akınlarını başladığı yerde durdurmasını bildiler.
Orta sahada oynayan Kazım, dün gece iyi değildi. Genç Emre Çolak, forma şansı buldukça daha iyi oynamaya ve G.Saray takımına uyum sağlamaya başladı. Son dakikalarda Terim onu oyundan çıkardı ama oynadığı sürece o genç çocuktan beklenmeyecek şekilde güzel bir futbol izledik. Selçuk, hep tribünlerle uğraştı. Top ayağına geçer geçmez, geçtiğimiz yıl Trabzon formasını giydiği için yuhalandı zavallı...
Baros, sezon başındaki formundan çok uzak. Elmander ise aksine her oynadığı maçta sırtındaki formanın hakkını veriyor, hem çok iyi oynuyor, hem de güzel goller atıyor. Dün de öyle yaptı...

HAKEM HAKLIYDI

G.Saray, Trabzonspor'u, Avni Aker'de göstere göstere yendi. İkinci yarı pas yaparak eğlendiler. Ve çok haklı bir galibiyet aldılar. Maçın kader noktalarından birisi 56. dakikada Zokora'nın, Melo'ya vurduğu yumruktu. Hakem hiç tereddüt etmeden kırmızı kartı gösterdi.
Maç 3-0 bitti, fakat G.Saray gol atmak arzusunda olsaydı bu skor çok daha farklı olurdu.
Trabzonspor'un iyi bir kalecisi var; Tolga... Tribünden gelen bir şişe zavallı çocuğun kafasında patladı. Burak, Trabzonspor'un gol beklediği bir futbolcu.
Ama dün o da sahada yoktu. Giray, defansın göbeğinde, Glowacki ile beraber kaçan G.Saraylıları kovalamak arzusuyla çok koştular.
Ama bir şey yapamadılar. Nedeni; Sarı-Kırmızılı futbolcular öyle güzel paslaştılar ki, Trabzonspor'a da bu güzel futbolu seyretmek kaldı..

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak