• $15,9716
  • €16,8122
  • 932.619
  • 2393.61
7 Şubat 2011 Pazartesi

Bu taraftar ölüyü canlandırır

Galatasaray daha üç gün önce Kupa maçında, Gaziantepspor karşısında mahkum oynamış ve üç gol yemişti. Kalesinde ve defansında büyük zaaflar gözükmüştü. Açık söyleyeyim ben dün akşam acaba Galatasaray defansı ve kaleci yine bu tip yanlışlar yapar mı diye ürkerek maçı izledim. Ama öyle bir seyirci vardı ki tribünlerde; ölüyü canlandırırlardı desem hiç yalan olmaz... Nitekim Sarı-Kırmızılı takım oyunun son 20. dakikasına kadar yüreğini ortaya koyarak oynadı. Çok koştu, iyi mücadele etti, bileğinin hakkıyla maçı galip bitirdi.

ÇÖKÜŞ!..
Hagi, Kazım'ı yanlış oynattığı santrfor mevkiinden alıp sağ tarafta koyunca hem Galatasaray kazandı, hem de Kazım.. Hagi, defansının ortasını Servet ve Cana'yla kurmuş. Sağ bek Serkan ve sol bek Hakan Balta.. Sabri, Lucas Neıll ile birlikte orta sahada görev yapıyor. Neıll, Avustralya'dan Kewell'la iki üç gün önce geldikleri için oyunun ikinci yarısında çöktüler. Hagi'de onları çıkardı. Oysa orada oynadıkları sürece Kewell'da, Neill'de bayağı iyiydiler. Hatta Kewell güzel bir de gol attı.
Galatasaray için sevinilmesi gereken şu; Baros'un sakatlığı geçmiş. Galatasaray'ın santrfor sorunu yok. Ayrıca Rumen Stancu'da var. O da çok iyi futbolcu ve golcü. Galatasaray için dün akşam sahada gösterdiği futbol, attığı ve atamadığı goller ilerisi için büyük umut verdi. Hangi Galatasaraylıya sorsam, maç öncesi hepsinin kafası yerdeydi. Acaba ne yaparız diyorlardı. Ama dün akşam hep beraber gördük. Galatasaraylı futbolcular isterse çok şeyler yapabilirler. Nitekim yaptılar da. Bir ara oyunu zora getirdiler ama Baros'un rahatlatan golü maçı noktaladı.
Şimdi Galatasaray'ın, iki Gaziantepspor maçı var biri bu hafta lig'de, diğeri Kupa. Bu maçların sonuçları Galatasaray'ın lig ve Kupa'daki durumunu apaçık ortaya koyacak.

<p class='MsoNormal'>Sakarya Üniversitesi, Üniversiteler içiresinde düzenlenen  'Bahar Festivali' et

Bahar Festivalinin Yeni Adı: SAÜFEST

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister