• $9,6153
  • €11,2367
  • 553.564
  • 1479.93
20 Aralık 2010 Pazartesi

Bu kadroyla üç puan çok iyidir

G.Saray genç Anıl'la maçı kazandı. Hagi, G.Saray'a geldiğinden beri elindeki mevcut kadroyla güzel şeyler yapmaya çalışıyor. Ama diyeceksiniz ki; Hagi bize çok puan kaybettirdi. Doğru, ancak dün Konya karşısında Hagi, değişik bir takım sahaya sürdü. Başta inanılmaz goller yiyen Ufuk'un yerine Aykut'u koymuş. Aykut, dün kalesinde oldukça güven vericiydi.
Neill sağ bek, Çağlar sol bek oynadı. İkisi de iyiydi. Hagi, araya araya sonunda defansının sağına ve soluna güvenle oynatacağı iki oyuncuyu bulmuş. Hagi üstünde devam etmeli...
Hakan Balta'nın orta sahada çok iyi işler yaptığını da söylemek lazım. Hele Galatasaray'ın attığı tek golde Hakan Balta'nın, Anıl'a verdiği harika pası ve onun da Gökhan'ın sol tarafına fevkalade plasesi hep birbirini tamamlayan güzel hareketlerdi. İşin garibi; dün Galatasaray'da ilk kez forma giyen Anıl Dilaver, hem iyi oynadı, hem de maçın golünü attı. Aferin Hagi'ye, bravo Anıl Dilaver'e...

BÖYLE GOL KAÇMAZ
Kewell'ı da unutmamak lazım. O da dün gece çok iyiydi. Ama kaçırdığı bir gol var ki, maç berabere bitseydi hem Kewell, hem de Galatasaraylı taraftar kahrolur giderdi. Böyle gol kaçmaz Kewell. Dün Galatasaray formasıyla, Serdar Özkan'da görev yaptı. Ama Galatasaray'da, ben onun kurtarıcı olabileceğini doğrusu düşünemiyorum. Dünkü maç Galatasaray için ileride daha iyi bir kadroyla sahaya çıkıp puan kazanacakları düşünülürse üç puan dünkü kadroya göre çok iyidir..
Hakem İlker Meral'i diğer yönettiği maçlardan da hatırlıyorum. O inanılmaz hatalarının büyük kısmını dünkü maçta da gösterdi. MHK bunu görmüyor mu?

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kültür ve  Turizm Bakanlığınca tarihi,  kültürel, mimari, ekonom

Beyoğlu dünya sahnesine çıkıyor

Kesilen ağaçtan bir anda kan akmaya başladı!

Sosyal medyayı sallayan en ilginç illüzyonlar

Karabük'te bilim insanları otonom kontrollü kalp masajı cihazı geliştirdi