• $15,9644
  • €16,8884
  • 944.905
  • 2393.61
2 Haziran 2011 Perşembe

Başkan olmamı isteyenler var

Bu ay seçim ayı... Önce Türkiye, onu yönetenleri seçecek. Çok önemli... Ondan sonra Türkiye Futbol Federasyonu'nun Genel Kurulu var. Bu Genel Kurul da çok önemli. Ortada dolaşan Federasyon Başkanı adayları isimleri var. Şu ana kadar belirli bir oluşma yok. Ama Mehmet Atalay'ın ismi çok konuşuluyor. Mehmet Atalay, Türk sporunun her dalında görev yaptı ve o görevi de dört dörtlük yaptı. Ağzından çıkan her söze çok dikkatliydi.

"baskan.jpg"ZAMAN GÖSTERECEK
Asla geri dönmezdi. Ama söyledikleri öyle yanlış da değildi. Kendine göre doğru olanlar zaten Türkiye için doğru olanlardı. Ben kendisini çok severim. Geçen gün Profesyonel Futbolcular Derneğimiz'e geldi bizi ziyaret etti. Çok mutlu oldum. Ve kendisine sordum: 'Sevgili Mehmet, etrafta senin Federasyon seçiminde aday olacağını söylüyorlar. Doğru mu...'
'Turgay Ağabey' dedi. 'Benden böyle bir talep olmadı. Ama etraftan kulüplerin bazıları benden böyle bir görev yapmamı istiyorlar. Şu anda belirlenmiş hiçbir şey yok. Bakalım zaman ne gösterecek' dedi. Evet ben de diyorum ki bakalım zaman ne gösterecek?

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister