• $7,5231
  • €8,9784
  • 413.927
  • 1541.98
02 Haziran 2011 Perşembe

Başkan olmamı isteyenler var

Turgay Şeren
Turgay Şeren
YAZARIN SAYFASI

Bu ay seçim ayı... Önce Türkiye, onu yönetenleri seçecek. Çok önemli... Ondan sonra Türkiye Futbol Federasyonu'nun Genel Kurulu var. Bu Genel Kurul da çok önemli. Ortada dolaşan Federasyon Başkanı adayları isimleri var. Şu ana kadar belirli bir oluşma yok. Ama Mehmet Atalay'ın ismi çok konuşuluyor. Mehmet Atalay, Türk sporunun her dalında görev yaptı ve o görevi de dört dörtlük yaptı. Ağzından çıkan her söze çok dikkatliydi.

"baskan.jpg"ZAMAN GÖSTERECEK
Asla geri dönmezdi. Ama söyledikleri öyle yanlış da değildi. Kendine göre doğru olanlar zaten Türkiye için doğru olanlardı. Ben kendisini çok severim. Geçen gün Profesyonel Futbolcular Derneğimiz'e geldi bizi ziyaret etti. Çok mutlu oldum. Ve kendisine sordum: 'Sevgili Mehmet, etrafta senin Federasyon seçiminde aday olacağını söylüyorlar. Doğru mu...'
'Turgay Ağabey' dedi. 'Benden böyle bir talep olmadı. Ama etraftan kulüplerin bazıları benden böyle bir görev yapmamı istiyorlar. Şu anda belirlenmiş hiçbir şey yok. Bakalım zaman ne gösterecek' dedi. Evet ben de diyorum ki bakalım zaman ne gösterecek?

<p>Samsun'da eski eşi E.M.'yi sokak ortasında 5 yaşındaki kızlarının önünde öldüresiye döven İbrahim

Samsun'daki caninin ifadesi ortaya çıktı: Bir anda gözüm döndü ve sinir krizi geçirdim

Sosyal medyadan servis ettiler... Haftanın yalanları

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Iğdır'da esnaf ziyareti yaptı

Mavi Vatan 2021 Tatbikatı'nın Seçkin Gözlemci Günü başladı