• $15,884
  • €16,8175
  • 942.792
  • 2388.01
8 Aralık 2011 Perşembe

Aslan'ın haklı zaferi

G.Saray, F.Bahçe'yi yenerken bu sezon en hırslı ve iyi futbolunu oynadı. Ama bunda F.Bahçe'nin hiçbir şey yapamamasının da etkisi çoktu. Oyunun başlarında Volkan, maçın kahramanı olacak mesajlarını verdi. İnanılmayacak goller kurtardı. Ama daha sonra Elmander'in attığı 2. golde o güzel şeyler yapan Volkan gitti, yerine topu tutarken bacaklarının arasından yiyen Volkan geldi.
EN BÜYÜK KAZANÇ EBOUE
Cimbom'un orta sahası, sahanın her yerinde rakibini bastırdı ve topu kazandı. Kazım, Selçuk, Melo ve hele genç Emre Çolak izleyenleri coşturdu. Maçta G.Saray'ın ikinci santrforu Baros, nedense oyuna küsmüş gibiydi. Zaten Fatih Terim de onu oyundan aldı. G.Saray'ın bu yılki en büyük kazancı sağ bek Eboue. Defansta görevini en iyi yapan Eboue, ilk gol de rakibine attığı çalım ve Hakan'ın hemen yanından attığı gol maçın güzel yanlarıydı.
Maçın sonuna doğru F.Bahçe istediği golü attı ama iş işten geçmişti bir defa. 3-0'ı yakalayan G.Saray, artık maçı vermezdi. Alex'in golü F.Bahçe için belki bir şeref golüydü ama maç 3-1 G.Saray'ın galibiyetiyle bitti. F.Bahçe'nin golü fazla işe yaramadı.
VOLKAN HATALAR YAPTI
Dün gece G.Saray çok iyi oynadı. F.Bahçeli futbolcular G.Saray'ın bu arzulu ve çabuk futboluna yetişemediler. F.Bahçe maçın başından itibaren G.Saray'a mahkum oynadı. Başta Volkan'ın nefis kurtarışları, daha sonra Volkan'ın ve defansın yapacağı hiçbir şey kalmaması seyircisiyle birlikte coşan G.Saray'ı durduramadı ve G.Saray sonuna kadar haklı bir galibiyet aldı.
Maçın hakemi Fırat Aydınus, güzel bir maç yönetti. Verdiği kararlar doğru ve yerinde kararlardı. Onu da kutlarım.

<p> </p>

“Havalimanı yıkılıyor” yalanı

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister