• $7,3403
  • €8,8135
  • 406.315
  • 1528.4
04 Ocak 2012 Çarşamba

Gecenin kralı Emre Çolak

İkinci 45 dakika G.Saray coştu...  İlk önce hakem Halis Özkahya'dan bahsetmek isterim.
Özkahya; Emre'nin rakibine attığı dirseği görmedi. Ondan sonra da Büyükşehir Belediye'nin sahada 10 kişi kalmasını sağladı. Büyükşehir'in iyi oyuncularından biri olan Webo, Semih'e faul yaptı doğrudur... Bileğinin üstüne atladı o da doğrudur... Özkahya burada kırmızı kartını gösterdi bu en doğrusudur ama Özkahya daha önce Emre'nin Visca'yı iterek yere düşürmesinin niye farkına varmadı. 10 kişi kalan Belediye özellikle ikinci yarıda maçtan koptu. G.Saray rakibini kendi kalesi önüne sıkıştırdı durdu hatta inanılmayacak goller kaçırdı. Bu kaçan gollerin çoğu büyük şanssızlıktı ama bir de çok basit gol atılacak pozisyonlar ne Baros, ne Elmander ne de Kazım tarafından değerlendirildi. Maç birden 4-5 farka ulaşabilirdi ama gene Baros bir karambolde G.Saray'ın 3. golünü attı. Top Hasagiç'in elinden kaçtı tıngır mıngır Büyükşehir kalesine giderek G.Saray'ın rahatlamasını sağladı.
BOL BOL KONTRATAK
Ondan sonra G.Saray yine gol atmak için rakip kaleye çok saldırdı ama artık Büyükşehir Belediye'nin ne defansı kalmıştı ne orta sahada mücadele edecek oyuncuları. G.Saraylı futbolcular için herşey serbestti artık. Onlar da güzel güzel birbirlerine paslar atarak rakip kaleye gittiler ama son vuruşta büyük eksiklikleri vardı.
Büyükşehir'in iyi bir oyuncusu var Holman... Bir de golü atan Visca. Belediye iyi bir takım. Hakem Halis Özkahya, Büyükşehir'i sahada 10 kişi bırakınca takımın da kolu kanadı kırıldı. Maçın tüm güzelliği o dakikadan sonra G.Saray'a geçti.
G.Saray'da  Eboue, Ujfalusi, Semih orta sahada Engin çok iyi oynadılar. Başlangıçta başa baş bir mücadele gibi gözüktü maç ama zaman geçtikçe G.Saray gücünü arttırdı. Rakip kaleye bol bol kontratak hücum yaptı ve aradığı golleri bulup kazandı.
Sarı-Kırmızılılar'ın orta sahasında özellikle Selçuk her zamanki gibi yine çok iyiydi. Ama bana gecenin yıldızı kim diye sorarsanız iki güzel gol atan gencecik Emre Çolak'tı.

<p><span>28 Şubat darbesiyle iktidardan uzaklaştırılan ve bu uğurda büyük bedeller ödeyen Erbakan'ı

CHP'nin 'Erbakan' ilgisi

Eski telefonunuzu sakın atmayın! İçinden çıkan parçayla bakın ne yaptı

Çorum'da 7 bin 291 litre sahte içki ele geçirildi

İstanbul'da yüzde 50 kapasiteyle kafe ve restoranlar ilk müşterilerini aldı