• $32,8635
  • €35,1948
  • 2453.03
  • 10771.4
28 Mart 2023 Salı

Artık gizlemiyorlar ve çok şımardılar

Aylarca inkar ettiler. 'Masa'nın altında HDP de var' dediğinizde 'yalancılıkla' suçladılar.

'Altılı değil altı artı bir' dediğinizde pişkince çemkirdiler. Çünkü bu birlikteliği açıklamak için henüz şartlar olgunlaşmamıştı.

Mesela Meral Akşener! 'O masada HDP yok, o masada HDP olursa biz olmayız' demişti defalarca.

'HDP'yi PKK terör örgütünün yanında konumlandırıyorum' da demişti. Ne oldu da Meral Akşener HDP'ye razı edildi? Kılıçdaroğlu'nun adaylığını beğenmediği için masayı terk eden Akşener HDP'nin masaya oturtulmasına niçin tepki veremedi?

Altılı Masa PKK ile iş tutarken Akşener niçin o masada oturmaya devam etti. Yavuz Ağıralioğlu değer verdiğim bir siyasetçidir. Ağıralioğlu'nun daha geçen hafta yaptığı zehir zemberek açıklamalar son derece manidardı. İyi ama o açıklamalar İYİ Parti'de hiçbir şeyi değiştirmedi. Dahası Yavuz Ağıralioğlu parti tabanının gazını almakla itham edildi. Öyle mi peki? Emin olun bilmiyorum.

Ya ne biliyorum? PKK terör örgütü altılı masanın sahibi haline gelmiş, onu biliyorum. İYİ Parti o masadan hala kalkamamış, onu biliyorum.

Başka?

'PKK terör örgütü değildir' diyorlar. Pervin Buldan diyor, Demirtaş diyor. Kemal Kılıçdaroğlu da bu isimlerle iş tutuyor, yüceltiyor, kutsuyor.

Terör örgütünün yerel yönetim özerklik talebi altılı masa tarafından kabul edilmiş, onu biliyorum. HDP'ye bakanlık verilecek. Doğu ve Güneydoğu illerinin valilerini, kaymakamlarını PKK belirleyecek. Kandil'e operasyonlar durdurulacak. Suriye'nin kuzeyinde PKK'nın bir terör devleti kurmasına göz yumulacak. Buna ne Davutoğlu itiraz ediyor ne de Babacan! Akşener de etmiyor. Kemal Bey zaten teşne.

Öcalan'ın heykelini Diyarbakır'a dikeceklermiş.

Demirtaş serbest bırakılacak, Kavala serbest bırakılacak, FETÖ'cüler affedilip görevlerine iade edilecekmiş.

Hoplamasın birileri, açık açık söylüyorlar, inkar etmiyorlar ki!

Ayasofya'nın bir kısmını müze yapacakmış Temel Amca! Tepki gelince kıvırdı. Toparlamak için LGBT'ye daldı. CHP yandaşı medyada çık yok! Bizim arkadaşlar da 'Temel Karamollaoğlu CHP'yi kızdıracak' diye yayın yaptılar. Yahu danışıklı dövüş. Herkes kendi tabanının gazını alıyor. Kimsenin rahatsız olduğu falan yok.

Kılıçdaroğlu cami cami dolaşıyor. Cumalar, iftarlar, sahurlar... Tıpkı Ekrem'in İstanbul seçimleri öncesinde yaptığı gibi. Kemal Bey Hırka-ı Şerif'i de ziyaret etti.

Temel Amca Saadet'in binasına Atatürk posteri astı.

CHP'nin tabanı ne istiyorsa, Saadet'in tabanı ne istiyorsa, İYİ Parti'nin tabanı ne istiyorsa liderler bu uğurda birbirlerine jest yapıyorlar.

Sosyalist Davutoğlu, Atatürkçü Temel, Bozkurt Seyyid Hafız Hacı Kemal Efendi...

Dostları ABD sosyal medya desteği veriyor. Twitter bütün algoritmaları Kemal Kılıçdaroğlu lehine çalıştırıyor. Ağıralioğlu'nun o zehir zemberek açıklamaları Twitter tarafından görünmez hale getiriliyor. Tüm sosyal medyada aynı operasyon çekiliyor. Muharrem İnce'ye linç başlattılar. Sözde sanatçılar sırf aday olacağı için Muharrem İnce'ye küfrediyorlar.

Rezil bir iklim içinde seçime gidiyoruz.

İçeriden, dışarıdan ağır saldırı altındayız. Beşinci kolcular, fondaşlar, kumaşı Anadolu tezgahında dokunmamışlar ve dahası... Topyekun saldırıyorlar.

Millet rezilliklerini görmesin diye de 'Erdoğan'ın diploması yok' yalanını bir kez daha ısıtıp tedavüle sokuyorlar. Ak Parti 'diploma yalanıyla' neyin amaçlandığına odaklansa iyi olur bence.

Şaka gibi!

PKK ile iş tutuyorlar. Kandil sabah akşam destek mesajları yayınlıyor. FETÖ'cüler dönüş için geri sayım başlatıyor...

Gündemde ne var 'diploma' yalanı!

Millete gelince! Sabırla izliyor, gerçek tepkisini 14 Mayıs günü sandıkta ortaya koyacak.

<p>Yeni sezonu başlayan MasterChef Türkiye ile ekranda yer almaya devam eden Danilo Zanna; İstanbul'

Danilo Zanna: 'Danilo Kebabı'nı mutlaka deneyin'

A Milli Takım kampında Vincenzo Montella ile Arda Güler arasında ilginç anlar!

BİM'de bu salı neler var? BİM 25 Haziran 2024 aktüel ürünler kataloğu

Turistlerin gözdesi... Bergama Akropolü'nün kuşları