• $32,4617
  • €34,726
  • 2481.16
  • 9530.47
16 Nisan 2023 Pazar

Seçime kadar Jorge Jesus

Haftalardır yaptığı açıklamalarda Fenerbahçe'den ayrılacağını ima eden Jorge Jesus, son günlerde bunun aksi yönünde tavır sergilemeye başladı. Flamengo olasılığının ortadan kalkmasının ardından ise hoca önünü daha net görmeye başladı.

Ali Koç ile son derece samimi bir ilişkisi bulunan Jorge Jesus, Ankaragücü maçı sonrası Fenerbahçe'de devam etmesini başkanın görevinde kalması şartına bağladı. Bu aslında kendisiyle ilgili bir açıklama değil, direkt taraftara bir mesajdı. Jorge Jesus 'yönetim istifa' tezahüratlarına istinaden böyle bir ifade kullandı.

Başta Altay Bayındır konusu olmak üzere bu sezon birçok kez taraftarlarla karşı karşıya gelen Jorge Jesus, son 2 haftadır tepkisini artırmış durumda. Geçtiğimiz hafta 2-1 kazanılan Fatih Karagümrük maçı sonrası "Taraftarlar şampiyonluğa bizim kadar inanmıyor" diyen Portekizli, dünkü karşılaşma sonrası da "Taraftarın yardımını çok göremedim" dedi ve bireysel olarak oyunculara yapılan protestolara sert çıkıştı.

Dolayısıyla Jesus'un dünkü "Ali Koç giderse ben de giderim" sözleri kendi akıbetinden ziyade haftalardır 'yönetim istifa' tezahüratı yapan Fenerbahçe taraftarına...

Taraftara verdiği tepkiyi bir kenara bırakırsak Jorge Jesus, Ali Koç ile yeni sözleşme konusunda büyük oranda anlaşma sağladı. Başkanın deneyimli hoca ile 1+1 yıllık kontrat konusunda el sıkıştığı iddia ediliyor. Bu da Ali Koç ile Jesus'un 2025 yılındaki seçime kadar el ele yürüyeceği anlamına geliyor.

<p>Bakan Tekin: (Öğretmen atamaları) 'Değerlendirme yapacağız. Belli bir sayı yok'</p><p>(Sözleşmeli

Bakan Tekin'den öğretmen atamalarına ilişkin açıklama

Karadeniz'in peştamalını dünyaya tanıttı

Antalya'daki teleferik kazasının enkazı havadan görüntülendi: Facianın boyutu gözler önüne serildi

Sırrı ortaya çıktı: Makarna suyunu dökenler pişman oluyor!