• $32,4842
  • €34,7326
  • 2481
  • 9530.47
29 Nisan 2023 Cumartesi

Düğüm çözülüyor

Fenerbahçe şampiyonluk yarışında ya tamam ya devam maçına çıkıyor. İstanbulspor karşılaşmasında yine trajik bir puan kaybı yaşayan Sarı-Lacivertliler, bence ligin en zor Anadolu deplasmanı olan Sivasspor ile kozlarını paylaşacak.

Lige oldukça kötü başlayan ve Avrupa macerasının da etkisiyle uzun süre toparlayamayan Sivasspor, yine bir Fenerbahçe maçına son derece formda giriyor. Son 6 maçında 4 kez kazanan ve sadece 1 yenilgi yaşayan Yiğidoların moralsiz Fenerbahçe'ye çelme takması gayet olası.

Rıza Çalımbay'ın Sivasspor'u son yıllarda olduğu gibi yine ligin son virajına fiziksel olarak gayet iyi durumda giriyor. Yaşlı bir takım olmalarına karşın deneyimli hoca, uzun lig maratonunda takımın kondisyonunu üst seviyede tutmayı başarıyor.

Herhalde Fenerbahçe, kabullenmesi zor bir İstanbulspor kaybının ardından oynamak isteyeceği son takımlardan biriyle karşı karşıya gelecek. Attila Szalai gibi savunmanın banko ismi ve belki de bu maç özelinde en fazla ihtiyaç duyulacak Emre Mor'un olmaması da cabası.

Fiziksel olarak gayet diri olan Sivasspor'un biraz da sertlikle Fenerbahçe'yi yıldıracağını düşünüyorum. Maçta çok fazla faul olacak ve oyun epey duracak hissi uyandırıyor. Jorge Jesus'un böyle bir takıma karşı maça hangi 11 ile çıkacağı ise yine muamma.

<p>İran'da nükleer programı   'Barış için Atom', aslında ABD'nin yardımı ile başlatıldı. </p><p>5 nü

İran ve İsrail arasında 'nükleer' gerginlik!

Karadeniz'in peştamalını dünyaya tanıttı

Antalya'daki teleferik kazasının enkazı havadan görüntülendi: Facianın boyutu gözler önüne serildi

Sırrı ortaya çıktı: Makarna suyunu dökenler pişman oluyor!