• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
19 Haziran 2011 Pazar

Reina'da yaz geceleri

Dünya çapında ünlü İstanbul'un en keyifli ve en elit gece kulübü Reina yaz sezonunu açtı. Her zaman çok eğlendiğim ve keyif aldığım Reina'nın bu sene de birçok yenilik yaptığını duydum ve mekanın yolunu tuttum. İlk gözüme çarpan, kış sezonundaki ambiyansın şıklığını dışarıya taşımaları oldu. Swarovski avizelerle aydınlatan şık dekorasyon, Boğaz manzarasıyla bütünleşerek muhteşem bir görüntü ortaya çıkarmış. Yakın dostum Reina'nın başarılı işletmeci Ali Ünal'ı bu seçimden dolayı tebrik ediyorum. Ayrıca VİP misafirleri ayrıcalıklı ağırlamak için VİP Lounge'lar yapmışlar. Kendimi çok farklı bir yerdeymiş gibi hissettim. Güneşin batımıyla Swarovski taşların parıltılı görüntüsü inanılmaz hoşuma gitti. Karşımda ışıltılı bir İstanbul silueti ve ihtişamlı bir Boğaz manzarası... Dünyanın her yerindeki en top mekanlara gitmiş olmama hatta en son Cannes VIP Room'dan izlenimlerimi size aktarmama rağmen, böyle bir manzara, böyle bir lüks hiçbir yerde görmedim. 

LEZZET DURAKLARI
İstanbul'un seçkin restoranlarını bir araya getiren Reina'nın lezzetler harikası yemeklerini tatmadan geçmeyin. Bu yaz da Köşebaşı, Dragon, Itsumi Sushi, Blue Topaz, Mirror ve Reina gibi İstanbul'un en elit restoranları hizmet veriyor. Reina'nın yemeğinin tadı karşılığında verilen paranın hakkı tartışılmaz. Gelenler hem iyi hizmet hem de iyi sunumla misafirlerini ağırlıyorlar. Yabancı turistlerin ve yerli misafirlerin es geçmedikleri tek adres Reina. Yıllarca tarzını bozmaması ve herkesin ilgi odağı olmasında Mehmet Koçaraslan, Ali Ünal ve Reina'nın en kıdemli şefleri Erkan Ünal, Sabri Öztürk ve Mami'nin müşteri odaklı çalışmalarının çok büyük payı olduğu kesin.

Bu otel çok konuşulacak
Geçtiğimiz günlerde, ETS Group'un Antalya Belek'te hayata geçirdiği Maxx Royal Golf & Spa'nın açılış davetindeydim. Davetliler arasında Türkiye'nin iş, cemiyet ve turizm dünyasından birçok isim yer aldı. İnanılmaz bir otel ortaya çıkarmışlar! Tam 240 milyon dolarlık bir yatırım vardı karşımda. ETS Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ersoy'un büyük bir titizlikle yapmış olduğu otel ve güler yüzlü personeli sayesinde turizm camiası Maxx Royal'i çok konuşacak.
Cuma akşamı otele giriş yaptıktan sonra dopdolu bir programla açılış organizasyonu başladı. Belek'in en büyük golf sahasında gerçekleşen ışık şovu ve perküsyon sanatçısı Erkut'un muhteşem performansı eşliğinde keyifli saatler geçirdik. İkinci gün eşsiz kumsalında güneşlendikten sonra Fransız grup Goldsingers ile unutulmayacak bir gala yemeği yaşadık.
Artık yaz geldi ve tatil programları başladı. Henüz bir tatil programınız yoksa Maxx Royal'e mutlaka gidin derim. Özellikle çiftlere, romantizmi doruğa çıkaracak Maldiv evlerini şiddetle tavsiye ediyorum.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak