• $13,3846
  • €15,2003
  • 790.212
  • 2050.99
29 Ekim 2012 Pazartesi

Serena egemenliği İstanbul'da sürdü!

Şampiyon belli ikinci kim?' sorusunun başrolde olduğu bir şampiyonayı dün itibarıyla geride bıraktık. Serena'nın domine ettiği şampiyonada, Azarenka ile oynadığı maçtan sonra 'acaba finalde Masha 8 yıl sonra Serena karşısında şeytanın bacağını kırar da şampiyon olur mu' diye umutlansak da umduğumuz olmadı...
15 kez Grand Slam şampiyonu, bu sezon Wimbledon ve US Open'da yaşadığı şampiyonluklar üstüne olimpiyatlarda altın madalya kazanan Williamslar'ın küçüğü Serena, kariyerine 2012 WTA Sezon Sonu şampiyonluğunu da ekledi. Sanırım tenisseverlerin hemfikir olduğu bir şey de Serena Williams'ın Roland Garros'ta şayet ilk turda Razzano'ya o muhteşem maçta yenilmeseydi, o turnuvayı da Masha'ya kaptırmayacağıydı.
Rus yıldız bu yıl kariyer grand slam yaptı belki ama, Serena karşısındaki şansızlığını kıramadı. Çiftler finali öncesinde yaklaşık 1 saat boyunca return, servis ve smaç çalıştı ama nafile. Hem kendi servis oyunlarında zorlandı hem de Serena'nın servisleri karşısında yetersiz kaldı.

2014'TE YİNE KUPA BİZİM
Gönül isterdi ki bol rallili, kaliteli, yerimizde duramayacağımız bir tenis izleyelim. Ama çok da zevkli sayılmayacak, Serena egemenliğinde geçen bir final izledik. Yine de olsun bu iki ismin finalini izleyebilmiş olmak da yeterince zevk vermiştir değil mi? Seneye kimin nerede olacağı belli olmaz. Bu fırsat da her zaman ele geçmez.
Bu turnuva sonunda salonu dolduran seyirciyi ayakta; organizasyonuysa birçok konuda alkışlarken, 2013 sonunda anlaşmamız bitince ne yapacağız diye düşünmeyelim. Stacey Allaster müjdeledi: 2014'te İstanbul Cup geri dönüyor. Eşdeğer olmaz belki ama güzel olacağı kesin. Bense şimdiden 2013'ün gelmesini iple çekiyorum!

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kulüp ile Türk dizileri listesinde Netflix'te büyük sükse yaptığ

Netflix'in heyecanla beklenen yeni dizisi: Şahmeran

Dünyanın en güçlü hava kuvvetleri hangileri? Türkiye kaçıncı sırada?

Başlarını derde sokan hayvanlar! Bu hale nasıl geldiklerini kimse anlayamıyor

Savaş sonrası yaralanan karıncalar bakın ne yapıyor! Bilim inanlarını şaşırtan görüntü