• $31,0229
  • €33,7187
  • 2021.35
  • 9312.12
15 Nisan 2022 Cuma

Yılın düğününden detaylar

Victoria-David Beckham çiftinin oğlu Brooklyn ve Nicola Peltz'in düğün töreni, bu dönemin en çok konuşulan isimleri olmasına sebep oldu. Özellikle Brooklyn'in Nicola'nın soyadını düğünden sonra alması gelin ve damadın önüne geçti.

GELİNLİK VE DAMATLIK

Gelinlik: Maison Valentino - kare yaka beyaz kuyruklu elbise modeli gelinlik, gösterişli kuyruğu ve dantel duvağıyla çok sade bir o kadar şık. Gelin hanım zaten güzelliği ile kuğu gibi olmuş.

Smokin Dior - o gelinliğin yanında damatlık maalesef olmamış. Çok şık bir klasik smokin giymeyi tercih etselermiş keşke... Bu adeta otel görevlisi kostümü gibi olmuş.

VICTORIA- DAVID BECKHAM

Çift, her zaman moda ikonu olarak gösterilsene oğullarının düğünü için sadelikten yana olmuşlar. Victoria kendi markasına ait gri saten dantel detaylı elbisesiyle ilk defa şıklıktan uzak, özensiz adeta gecelik tarzı bir elbiseyle vasat... David Beckham, Dior smokini ile şık.

GELİN ANNESİ VE START OF EAST 15 MİLYON DOLARLIK KOLYESİ

Claudia Peltz gelin annesi olarak mücevherleriyle düğünde boy gösterdi. Saks mavi straplez düz Valentino elbise mücevherler yanında sönük kaldı.

Kolye: Harry Winston... 94.78 karat kolyenin hikayesi Osmanlı devrine dayanıyor. Osmanlı Padişahı II. Abdülhamit'in koleksiyonuna ait kolye daha sonra Mc Lean'in eline geçer. Mc Lean öldükten sonra tüm koleksiyonu Harry Winston satın alır. Harry daha sonra kolyeyi Mısır kralı Faruk'a satar. 1 yıl sonra kolyeyi tekrar Winston'a geri verir. Ve son şahini Peltz Ailesi olur.

<p><br></p><p>Edinilen bilgiye göre, Erhan Aktar yönetimindeki İran'a giden içecek yüklü 34 NB 0174

Faciadan kıl payı kurtuldu! Tır böyle devrildi: O anlar kamerada

60.000 TL'den başlıyor: Kapış kapış gidiyor! İşte ikinci el otomobiller…

BİM 23 Şubat 2024 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı

Dünyanın en kirli halısı! Son halini gören gözlerine inanamıyor