• $9,5211
 • €11,0924
 • 547
 • 1455.42
6 Eylül 2019 Cuma

'Yerine göre giyinmek' polemiği geçmişte kaldı

Ömür Gedik öyle bir açıklama yaptı ki, ”İstanbul Avm’lerindeki bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda. Plajda değilsiniz diyeceğim ama bence zaten bilerek yapıyorlar” açıklamasının ardından bir de YERİNE GÖRE GİYİNMEK” diye bir şey vardır diye bir açıklama gelince herkes fikrini belirtti. Evet yerine göre giyinmek tabiri doğru.Ancak günümüz moda sektörü bunun tamamen tam aksine hedef gösteriyor. Şöyle bir bugünün moda trendlerine bakarsak; pijama sokak da da giyilir oldu. Birçok dev marka pijamayı dış giyim için üretti ve herkes sokakta bir dönem pijama ile gezdi. Eskiden sadece plajlarda giyilen bikiniler şimdi bustiyer olarak sokakta, her yerde bel açık giyilmiyor mu? Düğün, dernek, ya da özel bir davete giderken mutlaka takım elbise giyilirdi eskiden şimdi kot ve t-shirt ile bile gidilebiliyor. Aslında gittiğin yere saygı göstermektir yerine göre giyinmek. Karşındaki insana verdiğin değerdir. Ama nerde nasıl giyineceğini bilmiyorsan önce kendine saygın yoktur. Siz siz olun sırf moda diye kendinize yakışmayan bir şeyi ve gittiğiniz yere göre giyinmeyi ihmal etmeyin.

HANDE ERÇEL BİRAZ ESTETİK, BİRAZ KİLO DERKEN BAMBAŞKA BİRİ OLDU

Hande Erçel’in ekose etek ve bustiyer ikili takımı kesinlikle çok yakışmış. Ekose trend devam ediyor. Ama ilk bakışta Hande’yi tanımak çok zor. Eski halinden eser kalmadı. Adeta bir model gibi. Eski hali kötü müydü asla değildi ama bu yüzündeki değişim ifadesini çok değiştirdi. Kilolar gidip, ufak tefek estetiklerle bambaşka biri oldu.

HER KADININ GARDIROBUNDA OLMASI GEREKEN ZAMANSIZ PARÇALAR

Biz kadınlar gardırobumuzda bir gün lazım olur diye o kadar gereksiz parçayı tutuyoruz ki, asıl olması gereken ana parçaları bazen unutuyoruz. Gardırobumuzda mutlaka olması gereken parçalara bir göz atalım:

 1. Siyah elbise: Gardırobunuzda acil durumlar için mutlaka bulundurmalısınız
 2. Beyaz Gömlek: Bir toplantı için kurtarıcı parçadır
 3. Denim: Denim pantolon ve ceket spor şıklık için haftasonu programlarının kurtarıcısıdır.
 4. Deri Ceket: Serin kış günlerinde gündüz ve gece mutlaka olması gerekir.
 5. Tayt: Zamansız modası geçmeyen en önemli parçalardan biridir.
 6. Trençkot: Sonbahar- Kış modasında sokak stilinizi güçlendirir.
 7. Siyah blazer ceket: Spor casual veya Şık kombinler için şarttır.
 8. Topuklu Ayakkabı: Her kadının en azından bir tane yüksek topuk ayakkabısı gardırobunda olmalı

JENNİFER LOPEZ’İN SPOR TARZI

Kim der ki 50 yaşında.Her yönüyle star. Spor tarzını yine kaslı vücudu ile gözler önüne serip,kendine hayran bıraktı. Bu beyaz atlet - taytı, beyaz Adidas spor ayakkabıları,gözlükleri,at kuyruğu saçı ile kombinlemiş.Başkası yapsa olmaz deriz belki ama servet değerindeki Hermes çantası bu sportif haliyle bir tek o taşıyabilir.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu