• $12,4902
  • €14,1202
  • 713.051
  • 1776.41
5 Haziran 2020 Cuma

Yeni sezona iki yeni çift

Bu sezon TV dünyası, iki yeni çifti ekranlarda buluşturuyor. Birisi “Sen Çal Kapımı” dizisi ile Hande Erçel ve Kerem Bürsin. Diğeri ise Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz. Dizilerden gelen ilk görsellere baktığımızda iki çiftte birbirine çok uyumlu görünüyor. Hande’nin buz mavisi dekolte elbisesi ve takılarıyla olan şıklığına Kerem Bürsin de siyah bir takım elbiseyle eşlik etmiş.

Dilan Çiçek Deniz ve Burak Deniz ise tam tersi spor şıklıkları ve deri ceketleriyle çok hoş genç bir çift görüntüsünde. Dizi kostümlerini merakla bekleyenlerdenim bir o kadar dizilerin başarısını da. Yeni sezon hayırlı olsun.

ÇAĞLA ŞIKEL “SOKAK MODA’SININ YILDIZI”

Çağla Şıkel, her daim şık ve güzel. Kötü giyindiğini ve bakımsız halini görmek neredeyse imkansız. Ama bu koronavirüs günlerinde sokak stili ayrı güzeldi. Giydiği her kombin spor şıklığın en güzel örneğiydi. Bu toz pembe fermuar detaylı elbisesi yine çok yakışmış. Sokak modasının yıldızı kendisi kesinlikle maskeli haliyle bile...

İKON ÇİFTİN 21 YIL ÖNCESİ VE SONRASI

Tüm dünyanın en iyi çift olarak seçtiği Victoria & David Beckham çifti evliliklerinde 21. seneyi devirdiler. 1999 yılında görkemli bir düğünle evlenen çiftin 21 sene içinde çok güzel yaş aldıkları net şekilde görünüyor. Victoria; David Beckham’a bakınca daha hızlı bir çöküş yaşamış olsa da hala fit fiziğiyle hoş. Ama David Beckham karizmasını hala eski haliyle devam ettiriyor. Bu çift bir yıl daha geçse yine de en iyi çiftler arasında tarzları ve stilleri ile hep konuşulacaklar listesinin başında kesinlikle.

TARZINI MARKA YAPAN GÜZEL

Demet Şener Küpeli, kendi markasını kendi adına kurdu. Markanın 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu internet sitesinden ve Nişantaşı Showroom’da sunmaya başlayan güzel, kendi çizgisini birebir yansıtmış tüm modellere. Yıllardır tarzını hep aynı çizgide devam ettiren Demet Şener, yine pantolon-ceket takımlarıyla harika çekimler yapmış. Ne diyelim yolu açık olsun. Bol kazançlar. Moda dünyasının içinde yıllardır hem model hem güzel biri olarak bir marka yaratmak en çok onun hakkı.

<p class='MsoNormal'>Aykut  Enişte 2 filmiyle beyaz perdeye dönmeye hazırlanan Melis Babadağ, iki  s

Gişeci'de Aykut Enişte 2 sohbetleri... Bölüm 2: Melis Babadağ

Fenerbahçe'ye İzmir'de coşku seli

Galatasaray'a Malatya'da coşku seli

Hibe desteğiyle mantar tesisi kurdu! Şimdi siparişlere yetişemiyor