• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
16 Nisan 2021 Cuma

Sinem Kobal'ın en güzel fotoğrafı

Sinem Kobal; kızı Lalin ile ilk fotoğrafını paylaştı nihayet ve bu belki de Sinem'in bugüne kadar ki en güzel göründüğü fotoğraf. Anneliğini kimsenin gözüne sokmadan öyle güzel yaşıyorlar ki aile olarak yani o sosyal medyada çocuklarını reklam gibi gören annelerin aksine. Her zaman sade, abartısız şekilde.

FAHRİYE EVCEN : YİNE MODA'DAN UZAK KOMBİN

Şimdi güzelliğine laf söylemeyeceğim ama Fahriye Evcen maalesef giyim konusunda hala çok zayıf. Yine yanlış kombin. O su yeşili deri etek üzerine poplin klasik beyaz gömlek ve etek ile aynı renk ayakkabıları ile hiç olmamış. Hele ki bu kombine o dağınık saçlar... Hiç değilse o saçları düz fön yapsaydı.

SİBEL CAN HER ZAMAN ŞIK OLMAYI BAŞARIYOR

Sibel Can, son dönemde programda giydiği kostümler ile kendine çok güzel bir çizgi yarattı. O eski assolist kıyafetlerini taşlı, pullu, tüllü tercih etmediği için hem çok şık hem de modern görünüyor. Saçını toplaması bile farklı diğerlerinden.

GENLERLE KÜÇÜK ESTETİKLER BİR ARAYA GELİRSE

İşte tam da sonuç bu oluyor. Defne Samyeli kızlarından bile güzel ve genç duruyor değil mi her daim. Genler iyi olunca, üzerine de sağlıklı yaşam, spor ve ufak tefek estetikler de eklenince böyle görünmek çok da zor olmuyor.

<p>Bir kurabiye fiyatının 110 TL olmasına isyan eden de var, bir bardak çaya 90 TL ödeyen de, orta b

KURABİYE 110 TL OLUR MU?

ÖSYM'nin dünyadan izole sınav merkezi kapılarını ilk kez açtı

İstanbul Gaziosmanpaşa'da toprak kayması! 30 ev tahliye edildi

Antalya'da otel çalışanlarını taşıyan servis devrildi! 19 kişi yaralı