• $32,177
  • €35,0189
  • 2502.87
  • 10895.3
12 Nisan 2024 Cuma

Sıla Türkoğlu, Cannes'ın en güzeli

Cannes Film Festivali'ne katılan 'Kızılcık Şerbeti' ekibinde Sıla Türkoğlu, güzelliği ve şıklığıyla ekibin en güzel ismi oldu. Gündüz giydiği siyah pantolon ceket takımıyla akşam terci ettiği straplez siyah silver elbisesiyle hem çok zarif hem de çok güzel görünüyordu.

FEYZA CİVELEK DE EN RÜKÜŞÜ OLDU CANNES SOKAKLARININ

Feyza Civelek, dizinin en konuşulan isimlerinden biri ama hem dizi de hem özel hayatında rüküşlüğü kimseye kaptırmadı yine. Cannes'da iki kostümü de maalesef felaket. Pembe pul payet etek detaylı elbise mi yoksa silver pul payet elbise mi daha kötü ikisi en kötüler arasında yarışır.

DİZİDEKİ UYUM HER YERDE

Kızılcık Şerbeti dizisinin Kıvılcım ve Ömer'i Evrim Alasya ve Barış Kılıç hem dizi de hem Cannes sokaklarında hem uyumları hem şıklıklarıyla dikkatimi çekti. Evrim Alasya'nın derin yırtmaçlı pul payet eteği üzerine beyaz gömleğiyle tamamladığı kombini bizden tam puan aldı.

PEMBE HANIM BU NE GÜZELLİK

'Kızılcık Şerbeti' dizisinin Pembe'si Sibel Taşçıoğlu, Cannes sokaklarında bordo elbisesiyle göz kamaştırdı. Tam da kırmızı halıya yakışır zarafet ve güzellikte. Açıkçası gençler kostüm konusunda da örnek almalı.

<p>Adeta bir soru işareti sarmalına giren İran'da olayın kaza  mı, sabotaj mı olduğu tartışmaları ha

İran'ı neler bekliyor?

Donmuş tavuk çözenler dikkat! Eğer sıcak suda bekletilirse…

Kayseri'de kamyonetler çarpıştı! 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi de yaralandı

''Türkiye'de Yılın Otomobili'' yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi