• $13,1138
  • €14,929
  • 755.825
  • 1809.53
26 Kasım 2021 Cuma

Sibel Can'a doğruyu söyleyecek bir kişi bile yokmuş!

Neden? Sibel Can'ı eleştirmeyen kalmadı bu kırmızı 'Bottega Veneta' marka 59 bin lira değerindeki elbisesi için. Ama güzelim Sibel Can değil, kim giyse kötü görünecek bir elbise zaten. Bu elbiseyi 34 beden biri giyse ancak olur. O yüzden de Sibel Can'ı olduğundan kilolu göstermiş. Etrafında bir kişi yok muydu? Allah aşkına bu elbise olmaz diyebilen?

DİLAN DENİZ'E MEVSİM HALA YAZ

Dilan Deniz Çiçek öyle güzel görünüyor ki, her ne kadar bu mevsimde giyilmeyecek bir elbise ve ayakkabı tercih etmiş olsa da. Mevsim ona hala yaz demek ki.

SAÇINI BÖYLE TOPLAMASA

Hande Erçel ve Kerem Bürsin çifti, ödül törenine tam bir uyum içinde gelmiş. İkisi de klasik takımları içinde gri ve siyah uyumunu yakalamışlar. Ama Hande Erçel'e bu saç modeli kesinlikle olmamış. Saçını at kuyruk yap, dalgalı yap, güzel yüzüne bir tek model yakışmıyor...

O PAÇALAR NEDİR? TERZİYE UĞRAMADAN GELMİŞ!

Ezgi Mola ve Merve Dizdar ödül törenine birlikte katıldılar. Ezgi Mola her zaman ki gibi hoş, sade, zarif siyah elbisesi içinde. Ama Merve Dizdar terziye uğramadan gelmeseymiş keşke o davete. O paçaların uzunluğu başka türlü açıklanamaz.

<p>Bu hafta GTA 5'in çevrim içi modundaki özel sunuculara yerleştirilen aşı merkezleri ve oyun içeri

GTA 5'te aşı kuyrukları oluştu | TeknoZone #11

Konya'da kum fırtınası zincirleme kazaya neden oldu

Van'da aracın çarptığı ayı tedaviye alındı

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (30 Kasım 2021)