• $16,3596
  • €17,571
  • 970.578
  • 2450.84
9 Nisan 2021 Cuma

Sanatını ellerine işleyen modacı bir kadın

Tüm marifetinin ellerinden çıktığını o da biliyor ve parmaklarına yıkama talimatı dövmesi yaptıracak kadar tekstil ile bütünleşmiş bir ruh Didem Gerdanerli. Farkı sadece bu değil tabii ki kendine özgü tasarımları ile bugün kalıplaşmış moda trendlerini de yıkıyor. Sadece kadınları giydiren bir modacı değil o hem erkek hem kadın bir bütün olarak unisex parçaları en tarz haliyle sunuyor. Uluslararası arenada kendi markası ile tasarımlarını dünya moda sektörüne sunması hayal değil. Türkiye'nin moda sektöründeki başarısı Didem Gerdanerli gibi tasarımcılarla daha da ilerleyecek. Son dönemde ünlülere yaptığı stil danışmanlığı ile de birçok isme stil adına farklılık yaratmaya devam ediyor.

KIVANÇ TATLITUĞ'UN 10 SENE SONRAKİ HALİ BU ?

Kıvanç Tatlıtuğ'un; reklam yüzü olduğu jean markasının yeni fotoğraf çekiminden fotoğraflar ortaya çıktı çıkmasına da; bu fotoğraflarda Kıvanç'ı '10 sene yaşlanmış' gösterme çabası neden? Kıvanç Tatlıtuğ karizmasından bir şey eksilmemiş ama adamı yaşlı ve yorgun göstermiş bu fotoğraflar.

BİR ŞEY UNUTMUŞ OLABİLİR Mİ

Serenay Sarıkaya; tamam güzel kız ama bu kıyafetin ne mevsimi uygun ne de sen içinde iyi görünüyorsun. Pantolon yırtık, mide, göbek açık, saçlar çok dağınık ve bakımsız. Ya sen o giydiğini gerçekten bluz sandın, ya üzerine bir tshirt giymeyi unuttun ya da mevsimleri karıştırdın. Yani bu kez olmamış... Bir şeyleri giymeyi unutmuşsun

<p> </p>

TÜRKİYE'NİN BAŞARILARINDAN KİMLER RAHATSIZ?

Diş taşlarına karşı doğal çözüm! İşte mucize yöntem

Nesli tükenmek üzere! Komodo ejderinin yumurtadan çıkış anı böyle görüntülendi

Elini sokan yılanla hastaneye koştu