• $28,9919
  • €31,2252
  • 1866.62
  • 7913.76
6 Ekim 2023 Cuma

Paris Fashion Week Günlüğü

DÜNYA STARLARININ PARİS GARDIROBU

Corey Gamble, Kris Jenner, Kim Kardashian and David Beckham en ön sırada Victoria Beckham defilesini izlemek için yerlerini aldı. Özellikle Kim Kardashian'ın son dönemde verdiği kilolar dikkat çekti.

SİNEMA DÜNYASI PODYUMDA BOY GÖSTERDİ

* L'ORÉAL Paris marka elçisi Elle Fanning ve Helen Mirren, Walk Your Worth şovu için podyumda el ele yürüdüler ve şovun en dikkat çeken isimleri oldular.

* L'ORÉAL Paris'in diğer marka elçileri Eva Longoria, Kendall Jenner ve Andie MacDowell, Walk Your Worth finali sırasında podyumda hep birlikte yürüdüler.

HİLTON KARDEŞLER

Kız kardeşler Paris ve Nicky Hilton, Moda Haftası'na pembe ve kırmızı elbiseleri ve sarı atkuyruklu saçları ile 'Valentino' defilesinde Valentino Barbie görünümleri ile geldiler.

EMEKLİ OLAMADI

Naomi Campbell, tasarımcı Sarah Burton'un Alexander McQueen için son defilesinde kapanışı yaptı. Hala podyumda olması şaşırtıcı ama güzelliğinden hiçbir şey kaybetmediğini görmek imkansız.

NEREDE O PAMELA

Pamela Anderson, Isabel Marant defilesinde sarı bir elbise ve bej sandaletler ile sıfır makyaj doğal haliyle nerede o eski kadın dedirtti.

KLASİK TERCİH

Jennifer Lawrence, Dior defilesine Dior Cruise 2024 klasik bir düğmeli beyaz gömlek, siyah pantolon etek ve güneş gözlükleriyle sade bir görünümle gelmeyi tercih etti.

ANNESİNİN YOLUNDA

Kaia Gerber, annesi Cindy Crawford'un ardından süper modellikte hızlı adımlarla ilerliyor.

<p>Bu anlamlı etkinlik, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı'nın katılımıyla gerçekleşti. Ayrıca,

3.Çocuk Girişimciler Kermesi Filistinli Çocuklara Destek İçin Gerçekleşti

BİM 12 Aralık 2023 aktüel ürünler kataloğu

Gazze güneş batmadan karanlığa gömülüyor... İşgalci İsrail'in durmayan vahşeti

İşgalci İsrail'den Gazze'ye yeni saldırı