• $8,8541
  • €10,3627
  • 498.531
  • 1395.72
9 Temmuz 2021 Cuma

Pamuk Prenses

Simge Sağın, tam bir Pamuk Prenses olmuş Gülşah Saraçoğlu tasarımıyla sahnede. Bu kostümü sadece Simge giyse olurdu minyon ve düzgün fiziğiyle. Bir tek kusuru var o da kalın topuk ayakkabılar. O da nazarlık olsun.

SAHNEDE EŞOFMAN

Ve Gülşen farkı. Sahnelerin en iyi giyinen kadını. Sadece siyah - beyaz Adidas eşofman ve büstiyerle bu kadar iyi olunabilir. Pop müziğinin yanında sahnede tarzı ile de bir star kesinlikle.

ÇİRKİN KADIN YOKTUR, FRANSIZ ASKISI VARDIR

Serap Paköz de Fransız askısı yaptırarak estetikliler kervanına katıldı. Çekinmeden de ameliyat olduğu halini yayınladı. Eskiden gizlenirdi ya, artık gizlenmiyor. Çünkü yaptırmayan kalmadı. Gerek var mıydı bence yoktu zaten gayet iyi bir yüzü sahipti. Bakalım gerim gerim nasıl olacak!

SURVIVOR ŞAMPİYONLUĞUNDAN NEREYE ?

Cemal Can Canseven'i tanımayan yok artık. Geçen yılın Survivor şampiyonu. Yarışmadayken çok farklı olduğunu herkes gördü zaten. Ama yarışmadan sonra öyle bir yol aldı ki, önce dizi, sonra Kahraman şarkısı ile müzik derken, şimdi dünyaca ünlü moda devi Valentino için modellik. Gurur duymamak elde değil. Belki de ilk Türk böyle bir markanın yüzü olarak. Yolun açık olsun Cemal Can. Fotoğraflar bir harika, sen bir harika.

<p>Küçük cüssesiyle büyük işlere imza  atan Leon, 25 santim boyunda ve altı kilo ağırlığında. Girilm

Cüssesi küçük, yaptıkları büyük

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (27 Eylül 2021)

Koronavirüs kadar tehlikeli! Bu sorun erken ölüme sebebiyet veriyor!

Aydın'da heyecanlandıran gelişme! Giriş kapısı bulundu