• $ 8,3204
  • € 9,7557
  • 502.133
  • 1126.99
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Ona sadece bir modacı diyemeyiz! "Güle güle Nurella"

Hem moda dünyası hem sanat dünyasını yasa boğdu, Nur Yerlitaş’ın vefatı bu zor günlerde. Ona sadece bir modacı diyemeyiz, o bir sanatçıydı. Öyle özel bir eli vardı ki diğerlerinden, o yüzden farklıydı mesleğinde. Kimleri giydirmedi ki! Türkiye’nin en önemli starlarını... Bülent Ersoy, Ajda Pekkan, Sibel Can, Hülya Avşar, Ebru Gündeş, Seda Sayan ve daha niceleri. Bütün starlara eli değdi. Sahnede hepsi Nur Yerlitaş kostümü giydi mi fark atıyorlardı. Sanat dünyası Nurella’sız kaldı ve yokluğu çok hissedilecek. Sevgili Nur Yerlitaş mekanın cennet olsun.

MOR VE PEMBE DE OLUR !

Zeynep Sever Demirel’in son halini görünce ilk başta peruk sanan tek ben değilimdir sanırım. Evet, siyah saçlarını kızıl tona çevirmek büyük cesaret. Yakışmış mı bu zor renk, kesinlikle yakışmış. Bu renk yakıştığına göre her renk yakışır. Güzelliği tescilli zaten, bu da son ispatı olmuş. Karantina sürecinde mor ve pembe renkler de görürsek şaşırmayız.

MODA MÜZAYEDESİ İLE REKOR SATIŞ HEDEFLENİYOR

Modanın en önemli markaları Chanel, Dior ,Louis Vuitton, Celine, Balenciaga gibi 80'den fazla Fransız markası, sağlık çalışanlarına destek olmak için bir araya geliyor. Açık artırmada tasarımlar 1 Mayıs-4 Mayıs tarihleri arasında sunulacak ve fiyatlar 100 Euro'dan başlayacak. Tüm bu tasarımlar müzayede de en yüksek teklif yapan kişiye satılacak ve tüm gelir Fransız hastanelerine ve sağlık çalışanlarına bağışlanacak. Moda devleri bu pandemi döneminde büyük başarı gösterdiler ve devam ediyorlar. Bu müzayededen rekor satış bekleniyor. Düşünün en sevdiğiniz markanın tek ve özel tasarımı satış da. Çok iyi bir proje olmuş.

KOPYALA YAPIŞTIR İKONLARDAN DEĞİL !

Süperstar Ajda Pekkan gibi olunur. 74 yaşında ve hala çok güzel, fit, bakımlı, stil. Şartlar ne olursa olsun sporundan taviz vermiyor. Fotoğraflara bakınca hayran kalmamak elde değil. O anda bile bir ahenk içerisinde. Gri ve turuncu kombini, şapkası, saçları her daim bakımlı, özenli. Öyle kopyala, yapıştır ikonlardan değil. Eğer bir ikon arıyorsak bu Ajda Pekkan’dan başka biri olamaz.

İşgal yanlısı Ermeni eylemciler Türk vatandaşlara sopa, balta ve bıçaklarla saldırdılar: Türk babanı

İşgal yanlısı Ermeni eylemciler Türk vatandaşlara sopa, balta ve bıçaklarla saldırdılar: Türk babanın hayatı tehlikede

Siyasilerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları

Siyasilerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajları

İstanbul'da tatil trafiği başladı

İstanbul'da tatil trafiği başladı

Başkentte drone destekli narkotik uygulaması yapıldı

Başkentte drone destekli narkotik uygulaması yapıldı