• $32,4912
  • €34,9105
  • 2405.05
  • 10391.9
23 Eylül 2022 Cuma

Nerede o eski güzellik yarışmaları!

Bu sene Miss Turkey öyle bir konuşuldu ki; seçilen kızları herkes eleştirdi neredeyse. Oturup kazanan kızları eleştirmeyeceğim ama en azından bir kıyaslama yapabiliriz. Eskiden öncelikle Miss Turkey yarışması öyle şahane organizasyonlara imza atardı ki, o gece herkes TV başında canlı izlerdi. Her bir yarışmacıyı tek tek görme şansı olurdu. Bugüne kadar da tüm Miss Turkey birincileri öyle güzel yerlere geldi ki, hala hem güzellikleri hem de işleriyle çoğu hala hayatımızda.

Her kadın güzeldir ama eski Türkiye güzelleri gerçekten güzellikleri ile hala zirvedeler. Azra Akın, Arzum Onan, Defne Samyeli, Demet Şener, Melisa Aslı Pamuk, Özlem Kaymaz ve Pınar Altuğ gibi daha ne isimler. Seçilen kızlarımızın yolu açık olsun. Ama nerede o eski Türkiye güzelleri diyor insan.

PINAR DENİZ VE SAÇLARI

Pınar Deniz, yüzü olduğu markanın tanıtım gecesinde saçlarının kurbanı olmuş. Saçları toplamak kimin fikriyse kötü fikir olmuş. Tüm havası saçlarıyla beraber gitmiş. Kıyafet seçimi de zaten çok vasat. Bu kadar güzel bir kıza giyim markası tanıtım gecesi için daha iyi bir kostüm bulamamış mı?

SERANAY FARKI

Serenay Sarıkaya, yine farkını ortaya koymuş. O kıyafet giyilir mi, o etek ya da ceket takım olmuş mu diyebilirsiniz. İşte Serenay o kadar iyi bir askı ki, ne giyse oluyor, ne yapsa yakışıyor.

<p>Erbil - Guyer yolu üzerindeki yakıt dağıtım işletmesi ve zift deposunun da yer aldığı rafineride

Erbil'de petrol rafinerisinde patlama! Alevler geceyi aydınlattı

4 bin 299 hakim ve savcının görev yeri değişti | Sıralı tam liste

Ve beklenen transfer açıklandı! Dünya yıldızı sonunda imzayı attı

Yaprak Dökümü ile ünlenen oyuncu ters kelepçeyle gözaltına alındı