• $31,4613
  • €34,0693
  • 2063.99
  • 9193.69
1 Aralık 2023 Cuma

Müge Boz'un büyük değişimi

Müge Boz fotoğrafını ilk gördüğümde yanında eşi Caner Erdeniz olmasa tanımayacaktım. Müge Boz'un o kadar güzel bir yüzü var ki bu hali sadece saçlarını kâkül kestirmesiyle olamaz. Müge gitmiş kendinden 10 yaş büyük bir kadın var sanki. Yüzü zayıflıktan çökmüş gibi.

SADE AMA ŞIK OLMAZ

Selma Ergeç, her zaman doğal güzelliğiyle ekranlarda karşımıza çıktığı için neredeyse bu sıfır makyaj hali ve doğal saçları ile şaşırtmadı. Ama bu siyah mini elbise ve o siyah çoraplar o kadar şık olmaktan uzak ki, olmamış.

ALTINLARIM VAR

Cansu Dere, hep sade ve zarif görüntüsünün dışına çıkmak istemiş ama keşke çıkmasaymış. Gold taşlarla her yeri çeyrek altınla donatılmış gibi ve elbise yakası, kolu o kadar kötü ki olmamış.

DOĞUM GÜNÜNDE BÖYLE GİYİNMEK NASIL BİR KAFA!

Hande Erçel, 30.yaş doğum günü partisine öyle bir özenmiş ki, 'Great Gatsby' temalı bir parti organize etmiş. Hande Erçel zaten ne yapsa giyse olay oluyor da ben açıkçası 30 yaşında bir genç kadının bu tarz bir doğum günü partisi düzenlemesini anlamıyorum, bu kostümler ve hazırlık nedir Allah aşkına! Giy güzel bir elbise, cıvıl cıvıl eğlen arkadaşlarınla. Kostümler sanki müzikal sahnesine çıkacak gibi.

<p>Yalova'da erken saatlerde bastıran sis görüş mesafesini düşürdü. Sis nedeniyle araç sürücüleri gö

Yalova'da sis etkili oluyor

Eskişehir'de binanın garajı yandı! 30 kişi dumandan etkilendi

İkinci el otomobil alacaklar dikkat! Bu arabalar 150.000 TL ile 350.000 TL arası…

Pandalar 17 yıl sonra Çin'e gönderildi