• $32,186
  • €34,9973
  • 2506.08
  • 10895.3
5 Mayıs 2023 Cuma

Met Gala'da Yılın Moda Show'u Yapıldı

Her sene New York'ta Metropolitan Sanat Müzesi'nin Kostüm Enstitüsü'ne yardım amacıyla düzenlediği, moda dünyasının en önemli gecesi olarak yıllardır tekrarlanan Met Gala, Hollywood yıldızlarının şıklık yarışına tanık oldu.

Bu yıl Met Gala, 2019'da 85 yaşındayken hayatını kaybeden moda sektörünün en ikonik isimlerinden Karl Lagerfeld'in anısına yapıldı.

JARED LETO: Geceye kedi kostümü ile katılarak tüm dikkatleri üzerine çekti. Karl Lagerfeld'in kendisi kadar ünlü kedisi Choupette'i taklit eden bir kostümle boy gösterdi.

RIHANNA: Karnı burnunda Rihanna geceye Valentino beyaz bir kostümle katıldı. Bunu tüm basına "it's Valentino Baby" diye seslenerek çok pahalı demesi ile de eğlenceli bir röportaj verdi.

JENNIFER LOPEZ: Ralph Lauren elbisesi ile geceye damga vurdu. Sırt, göğüs dekoltesi ve uzun kuyruğu ile bu kadın ne zaman yaşlanacak dedirtti.

KIM KARDASHIAN & KENDALL JENNER: Bana göre gecenin en talihsiz ismiydi. Basın karşısına Kendall Jenner ile çıkınca kostümünden çok Kendall'ın yanında aralarındaki boy farkı ve Kendall'ın güzel fiziği konuşuldu.

Elbise: Schiaparelli

<p>Adeta bir soru işareti sarmalına giren İran'da olayın kaza  mı, sabotaj mı olduğu tartışmaları ha

İran'ı neler bekliyor?

Donmuş tavuk çözenler dikkat! Eğer sıcak suda bekletilirse…

Kayseri'de kamyonetler çarpıştı! 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi de yaralandı

''Türkiye'de Yılın Otomobili'' yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi