• $32,629
  • €34,942
  • 2430.35
  • 10521.9
4 Eylül 2020 Cuma

Maskeleri Ödül Töreni'nin önüne geçti

Bu sene düzenlenen 2020 MTV Video Müzik Ödülleri törenine Lady Gaga maskeleriyle damga vurdu. Tüm dünya ödül töreninden giydiği beş farklı kostümü ve maskeleri konuştu. Müzik performansında bile maskeleri çıkartmadan şarkı söylemesi de aslında Lady Gaga’nın bu günlerde maskenin önemini belirten en güzel tepkisiydi.

DEĞİŞİMİN BÖYLESİ

Miray Daner; dizi için saçlarını siyah yapıp, kâkülde kestirince bambaşka bir kadın olarak çıktı karşımıza. Eski kumral hali doğal ve güzel olmasına rağmen, bu yeni saçları ile yüzde yüz çok daha tarz. Değişimin böylesi çok güzel olmuş gerçekten.

HER HALİ İYİ DİYENLER

Çağatay Ulusoy’da da büyük bir değişim var ama bu değişim hayran kitlesini etkiler mi bilemedim. Rolü için kilo alan Çağatay Ulusoy’daki bu değişim adeta şoke etkisi yarattı. Demek ki rol için her şey yapılabiliyormuş. Hep genç ve yakışıklı hallerini gördüğümüz Çağatay Ulusoy’un bu haliyle rolü şimdiden büyük merak konusu.

‘CESUR’ KELİMESİ EŞİTTİR BELLA HADİD!

Bella Hadid, MTV Müzik ödüllerinin diğer dikkat çeken ismi oldu. Siyah kumaş pantolon ne kadar sade ise üzerindeki transparan body de bir o kadar cesur. Şık mı dersek, başka biri giyse belki olmazdı ama o yine güzel taşımış.

NİŞANTAŞI’NDA PREMIUM KALİTE

Mekânı yolda yürürken fark eden biri olarak, hemen dikkatimi çekti. Siyah ve altın sarı tabelayı City’s karşısında görünce ilk önce sadece bir otel sanıyorsunuz. Mas Suites Nişantaşı’nın içerisinde en üst kata çıktığınızda ise harika bir restoran ve manzarayla karşılaşıyorsunuz. Genel Müdür Ömer Can Genç yönetiminde; Mayson Lounge dekorasyonundan ziyade, özenli menüsüyle de müşterilerinden tam not almayı başarmış. Doğal ve kaliteli ürünlerin dünya mutfağı ile birleştiği, sıcak-soğuk içeceklerden, salataları ve yemek menüleriyle alternatifi çok zengin bir menü kesinlikle. Çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları hem yemek hem de müzik keyfi sunan mekan, Nişantaşı’nın kalbinde çok özel bir yere sahip olmuş bile… 

<p>Sarıyer'deki Memduh Paşa Yalısı soygunuyla ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Peki

Film gibi yalı soygununun yeni görüntüleri ortaya çıktı!

20 milyonu aşkın öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi

Dünyanın en büyük helikopter filosuna sahip ülkeleri! Türkiye'nin yükselişi devam ediyor

Samsun'da bir plastik fabrikasında yangın çıktı! İtfaiye ekiplerinin müdahalesi sürüyor