• $9,6056
  • €11,1827
  • 553.638
  • 1479.93
27 Eylül 2019 Cuma

Makyajsız 'Kim Kardashian'

Her daim güzel, bakımlı, gösterişli görmeye alıştığımız dünyaca ünlü sosyetik güzel “Kim Kardashian” resimdeki kişi. Bu sefer kameralar onu makyajsız görüntülemedi, kendisi sosyal medyasından paylaştı. Makyajsız halini sürekli gizlemekten bıkan ünlüler kervanına Kim’de katılmış görünüyor. Aslında bu fotoğraf gösteriyor ki, makyaj kadınların en önemli aksesuvarı. Kim ilk bakışta derki resimdeki kadın Kim Kardashian diye. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır tabiri tam da duruma uygun şuanda.

TARKAN’IN KONSER ŞIKLIĞI

Harbiye Açık Hava Konserlerinin starı Tarkan, konser serisi için yine çok özen gösterdi. Konser programından önce daha fit görünmek için kilo verdi. Eski halinden hiçbir şey kaybetmediğini bu konser serisinde de gördük. Özellikle zımbalı, taşlı, ceket ve gömlek tercihleri çok başarılı olmuş. Denim pantolon tercihlerini çok şık ceket ve gömleklerle tamamlamış. Özellikle beyaz denim, tshirt ve beyaz zımbalı ceket kombini sahnede tarzını çok iyi yansıtmış. Tarkan konser şıklığında da tam not almıştır.

GÜZELLİK ALGISINI DEĞİŞTİREN MODEL

Milanoda, Gucci defilesinde bir Türk kızı.22 yaşında. Moda sektörünün en önemli markalarından birinin defilesinde yürüyor. Üstelik ilk defa değil. Gucci defilesinde görev alan ilk ve tek Türk model. Daha önce kimsenin başaramadığı bir gerçek… Defilenin kapanışı yapma görevi de kendisine verilmiş. Model "Bu kadar büyük bir moda evinin defilesinin kapanışını yapmak çok önemli bir başarı benim için. Toplam 150'ye yakın model arasından şovun finalini yapmak için beni seçmiş olmaları gurur verici. Bundan sonraki kariyerim için de olumlu bir etki yaratacağını düşünüyorum" diyor. Bizde gurur duyduk seninle Öykü. Ve senin dünya moda sektöründe daha çok isminin anılacağını eminim.22 yaşında bir modelin kariyeri için müthiş bir referans. Türkiye’deki estetiğe inat modelin, bu defileye seçilmesinde en büyük etkenin yürüyüşün doğal ve estetiksiz hali olmuştur. Aslında kalıplaşmış güzellik algısı dünyada artık kabul görmüyor. Barbie gibi kızlar yerine, farklı, doğal, sadece vücut ölçülerine bakılarak iyi bir askı mı marka için değerlendiriliyor.

EMMY ÖDÜL TÖRENİNE RÜKÜŞLÜKLERİ İLE DAMGA VURDULAR

Dünyanın en çok kazanan iki kardeşi Kim Kardashian ve Kendall Jenner. 71.Emmy Ödül Törenine, biri Vivienne Westwood siyah elbisesiyle diğeri Richard Quinn imzalı kırmızı büyük gül desenli straplez balık modeliyle katıldı. Kim yine derin dekoltesi ile dikkat çekmeye çalışırken, Kendall kusursuz fiziğini bu elbiseyle yok etmek istemiş anlaşılan. Emmy’de sahne alan ikili hem kostümleri hem de konuşmalarıyla sahnede seyirciyi güldürdü. Çünkü kardeşler programlarında yayınladıkları görüntülerin tamamen filtresiz şekilde yayınlandığın söyledi.

TRENÇKOT MEVSİMİ BAŞLAMIŞTIR

Ve tam da bu ara mevsimin en önemli parçası ‘Trençkot’

Mutlaka gardırobunuzun olmazsa olmazları arasında olmalı. İçine ne giyerseniz giyin, her halikarda şık görünmenizi sağlayacak, tam da sonbahar aylarının en uygun parçası.

- Gündüz şıklığında bir denim pantolon ve kazak üzerine kısa bir trençkot hoş olacaktır.

- Yine gündüz mini bir triko elbisenin üzerine almak için en uygun parçadır.

- Gece çok şık bir mini elbisenin üzerine de aldığınızda şıklığınıza şıklık katar. Özellikle uzun bir trençkot hem uzun hem daha ince görünmenizi de sağlar.

- Bir tayt, t-shirt ve uzun çizmenin üzerine alınabilecek en doğru tercihtir.

- Yani; hem gündüz hem gece üzerime ne alacağım diye düşünmektense, gardırobunuzda bir trençkot bulundurmanızı tavsiye ederim.

<p>Futbol, sahaları aşıp evlerimizdeki televizyonlara, günlük  aktivitelere ve tabi ki son olarak oy

Neden PES Atarız?

Kütahyalı marangoz ahşaptan susuz ceviz soyma makinesi icat etti

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (22 Ekim 2021)

Eren-13 operasyonları kapsamında 4 terörist etkisiz hale getirildi