• $16,998
  • €17,4113
  • 965.651
  • 2370.84
19 Haziran 2020 Cuma

Keşke cesareti olsaydı da

Ece Seçkin, sarı saçlarını komple kırmızı yapsaydı daha iyiydi. Neredeyse saçın yarısından fazlasını zaten kırmızı yapmış. Ama öyle bir yerden başlamış ki boyaya, hiç de iyi olmamış. Bu renkler uçlarda hafif şekilde renklendirmeyle yapılınca iyi oluyor ya da komple boyanınca. Sadece bu kötü boyayı güzel yüzü kurtarmış.

BU AK DÜŞMÜŞ SAÇLAR TARZ MI ŞİMDİ?

Özge Özpirinçci’nin ‘Kadın’ dizisi sona erdi ama o beyaz saçlarından vazgeçmedi. Israrla böyle kullanmaya devam ediyor. Kendisi mutlu demek ki; ama Özge gibi güzel bir kız da bu saçlar çok bakımsız duruyor. Zamanında saç boyası reklamlarında oynamıştı ama boyaya karşı belli ki direniyor.

ÇOK DAR GİYİNMEK GÜVENSİZLİK BELİRTİSİ Mİ?

Victoria Beckham; eski giyim tarzını eleştirmiş. Spice Girls grubu döneminde giydiği dar kostümleri ve korseyle şekillendirilmiş parçaları, o zamanlar stilistlerin tercih ettiğini eklemiş. Geriye dönüp baktığında hep çok dar, vücuda tam oturan kıyafetler giymek güvensizlik belirtisiymiş. Aslında saçmalamış. Cevap şu olmalıydı; ‘O zamanlar da 20’li yaşlarda ne giysem yakışıyordu, tam da gerektiği bir showgirl olarak onlarda bana çok yakışıyordu. Şimdi 46 yaşındayım, anneyim, çocuklarım var ve giyim tarzımı rahatlık üzerine kurdum. O kıyafetler o yaşta giyilirdi, daha çok yakışıyordu” demek yerine “Dar giyinmek güvensizlik belirtisi” demiş.

DEMET ÖZDEMİR’İN TEKNE STİLİNDEN SONRA TALEP ARTTI

Demet Özdemir tekne tatiline giydiği kıyafetlerle damga vurdu. Bu haftanın stili, en çok konuşulan ismi olmayı başardı. Hal böyle olunca da giydiği markaların ürünlerine talep fazlalaşmış. Özellikle giydiği pembe Nike tulum çok beğenildi. Demet bu tatilden sonra bir markanın yeni yüzü olursa şaşırmayız.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

Fatih'in kılıcının aynısı yaptı! Yurt dışından gelen taleplere yetişemiyor

Türkiye'de 500 bin TL altında alınabilecek otomobiller! Listeler güncellendi

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı