• $ 7,8442
  • € 9,304
  • 483.75
  • 1217.24
Haber Hattı
Haber hattı
0530 708 54 54
Bip""/
Haber hattı
0530 708 54 54
Reklamı Kapat

Karantina günlerinde en popüler hobi

Karantina günlerinde satış patlaması yaşayan en önemli hobi Puzzle oldu. Öyle ki tüm dünya neredeyse evde günlerini puzzle yaparak geçirdi. Hatta geçen günlerde Merve Boluğur’un paylaştığı 40 parçalık puzzle bu sayede de yine gündeme oturmuştu. Şimdi de moda sektörü puzzle parçalarından tasarımlar hazırlamaya başladılar bile. Sweatshirtler, t-shirtler, elbiseler... Anlayacağınız puzzle hiç konuşulmadığı kadar konuşulacağı bir yıl geçiriyor karantina sayesinde.

AJDA PEKKAN’A RAKİP BİR MODACI

Amerikalı moda tasarımcısı Vera Wang, sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarıyla dikkat çekti. İlgi görmesinin sebebi ise 70 yaşında olması ve hala bir genç kız fiziğine sahip olması. Yüz hatlarını görmesek kim inanır bu fizikle 70 yaşında olduğuna. Bu düzgün fizik tabii ki genetik ama kendine iyi bakmanın önemini de hatırlattı bize tekrar. Vera Wang’ı görünce aklımıza ilk gelen, gururumuz Ajda Pekkan oldu. Vera Wang ve Süper Star Ajda Pekkan bu konuda yarışır kesinlikle.

PEMBE TOKA TAKAN HOLLYWOOD STARI

Kız babası olunca, her şey yapılıyor demek ki. Erkeklerin siyah saç bandı takmasına alışmıştık ama pembe fiyonklu saç tokası takan bir ilk oldu. Bradley Cooper ve kızının görüntüleri o kadar hoş ki, mavi maskeleri ve Cooper’ın kızının saç tokasını takması hepsi gülümsetti. Bunu yapacak cesarette kaç baba olur bilmiyorum ama Bradley Cooper böyle de çok sevimli geldi bugünlerde.

MİLANO & PARİS MODA HAFTALARI’NA DİJİTAL YAYIN

Moda sektörünün en hareketli tarihleri yaklaşıyor. 14-17 Temmuz’da gerçekleşmesi planlanan moda haftaları bu yıl maalesef sönük geçecek. Çünkü koranavirüs sebebiyle tüm moda şovları dijital olarak yayınlanma kararı aldı. Bu yıl Milano Dijital Moda Haftası adıyla bir ilk olacak. Etkinlikler; tüm çekimler, röportajlar online olarak dijital ortamda modaseverlerle bulaşacak. Bakalım etkisi nasıl olacak hep beraber temmuzda göreceğiz.

İYİ Partili Özdağ'ın FETÖ iddiası

İYİ Partili Özdağ'ın FETÖ iddiası

Pakistan'da 4 katlı bir binada patlama meydana geldi! Patlama sonucu 5 kişi öld

Pakistan'da 4 katlı bir binada patlama meydana geldi! Patlama sonucu 5 kişi öldü, 20 kişi yaralandı

1300 yıllık anıt ağacın zeytinleri hasat edildi

1300 yıllık anıt ağacın zeytinleri hasat edildi

Hangi burçları şanslı bir gün bekliyor? 21 Ekim 2020 burç

Hangi burçları şanslı bir gün bekliyor? 21 Ekim 2020 burç yorumları